Menu

Bosch MUMS2VM00

Cechy produktu
  • Producent Bosch 
  • Moc 900 W
  • Pojemność misy 3.8 l
  • Kolor czarny 
Opis

najbardziej kompaktowy robot kuchenny w ofercie firmy Bosch. Zmieści się bezproblemowo w każdej kuchni. Wszechstronne zastosowanie nowego urządzenia ułatwi pracę w kuchni i pomoże wyczarować mnóstwo smakowitych dań.

Silnik o mocy 900W łatwo poradzi sobie z przetwarzaniem nawet najcięższych komponentów jakimi są mieszanki ciast drożdżowych znaczna misa o pojemności 3,8l ze stali nierdzewnej. Specjalny zarys wnętrza misy uławia wyrabianie komponentów.

Przygotujesz w niej maksymalnie 2,4 kg lekkiego ciasta albo 1,7 kg ciężkiego ciasta drożdżowego. Świetne rezultaty dzięki planetarnemu ruchowi mieszadeł w trzech kierunkach równocześnie (3D) w celu uzyskania jak najkorzystniejszego połączenia wszelkich składników.

7 stopniowa regulacja szybkości, a także funkcja Pulse indywidualny wybór szybkości roboczej. Funkcja samoczynnego parkowania mieszadeł usprawniająca dodawanie komponentów do misy. Dzięki potężnemu silnikowi prosto i za pomocą nowego robota kuchennego przygotujesz ulubione dania.

choćby ciężkie ciasto drożdżowe nie będzie dla niego żadnym wyzwaniem.Ciesz się idealnymi efektami pracy nowego robota kuchennego firmy Bosch. Dzięki potężnemu silnikowi łatwo i prędko przygotujesz swoje ulubione dania nawet z obfitej ilości części.

Bez żadnych kompromisów. Duża objętość misy.Nie oceniaj wyśmienitej misy tylko po jej rozmiarze! żeby uzyskać najlepsze rezultaty ważne jest najczęściej wewnętrzne ukształtowanie misy i nadzwyczajnie wspólpracujące z nią mieszadła.

Wysokiej jakości misa ze stali nierdzewnej o obszerności całkowitej 3,8l pasuje zarówno do przetwarzania niepokaźnych ilości części jak i istotnie obszerniejszych. W nowej misie bez problemu wymieszasz ciasto o maksymalnej masie 2,4 kg w przypadku lekkiego ciasta np.

biszkoptowego jak jeszcze 1,7 kg ciężkiego ciasta drożdżowego. Dzięki tej funkcji wszystkie komponenty zostaną połączone błyskawicznie i starannie, a masa ze ścianek misy zostanie starannie zgarnięta do środka.W celu uzyskania wspaniałych rezultatów komponenty muszą być genialnie połączone.

Planetarny ruch mieszadeł 3D oznacza, iż mieszadła poruszają się w trzech kierunkach jednocześnie. Zapewnia to dobre zgarnianie masy z boków, dna i środka misy, dzięki czemu ciasto jest za każdym razem świetnie wyrobione.

Łatwa i szybka praca - możliwość wyboru najistotniej stosownej dla przetwarzanych składników prędkości.Każde akcesorium wymaga innego ustawienia szybkości. Dzięki 7 jednostkowym ustawieniom Twoje dania będą przygotowane niezwykle szybko, prosto i skrupulatnie.

potrzebujesz większej szybkości? Włącz funkcję PULSE i rozszerz prędkość urządzenia do maksymalnych obrotów. Usprawnia dodawanie elementów do misy.Nie pozwól, aby dodawanie elementów do misy zepsuło Ci korzystny nastrój.

Dzięki funkcji samoczynnego parkowania, po wyłączeniu robota, mieszadła ustawią sie za każdym razem z tyłu misy robiąc z przodu miejsce na dodawane komponenty. Genialny efektZestaw trzech mieszadeł nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań i zagwarantuje znakomite rezultaty.

Dzięki tym akcesoriom łatwo przygotujesz bezę, delikatne ciasto i ciężkie ciasto drożdżowe. Wszystkie z nich można myć w zmywarce. Części wyposażenia urządzenia można myć w zmywarce.Czyszczenie mieszadeł i przystawek zajmuje zwykle dużo czasu.

teraz możesz ten czas przeznaczyć na bardziej przyjemne rzeczy. Komponenty wyposażenia można bez problemu umyć w zmywarce. Gumowe nóżki w podstawie jednostajną pracę i bezpieczeństwo.Maksymalne bezpieczeństwo pracy.

Gumowe nóżki zapewniają stabilność i zapobiegają przesuwaniu się urządzenia w trakcie pracy. Wysokie standardy pracy zagwarantuje w dodatku elektroniczny wyłącznik bezpieczeństwa zapobiegający niespodzianemu uruchomieniu silnika.

Po skończonej pracy kabel możesz wsunąć do ergonomicznego schowka.Plączący się kabel? Nigdy więcej! teraz schowasz go do schowka w urządzeniu.Pozostałe parametry"Multi-motion-drive" - postępowy planetarny ruch zabieraków Elektroniczna regulacja prędkości zagwarantuje płynną pracę urządzenia w trakcie przerabiania artykułów spożywczych Możliwość indywidualnej rozbudowy o bogate wyposażenie uzupełniające Wielofunkcyjne ramię ze specjalną przekładnią i trzema rodzajami napędu

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.