Menu

Bosch robot kuchenny MUM9B34S27

Cechy produktu
  • Producent Bosch 
  • Moc 1400 W
  • Kolor srebrny 
Opis

Robot kuchenny OptiMUM jest automatycznie nastawiony na wspaniały efekt. Skuteczny silnik, wysokiej jakości metalowa pokrywa, wyjątkowo obfita misa ze stali szlachetnej o obszerności 5,5 l i niezwykle inteligentna technologia SensorControl Plus.

Czy można chcieć więcej? Najważniejsze cechy urządzenia Wysoka skuteczność. Nieskomplikowane dodawanie elementów. Misa o pojemności 5,5 l. Oporny na temperaturę mikser kielichowy. Możliwość mielenia części. Maksimum bezpieczeństwa przy stosowaniu robota Silnik o mocy 1400 W Ten silnik o wielkiej mocy 1400 W zagwarantuje najwyższy, mistrzowski kanon działania.

zagwarantuje prędkie i genialne rezultaty z zachowaniem stałej, wysokiej jakości nawet w trakcie wyrabiania trudnych ciast na chleb i makaron. Silnik o mocy 1400 W Ten silnik o wielkiej mocy 1400 W gwarantuje najwyższy, fachowy standard działania.

gwarantuje szybkie i znakomite rezultaty z zachowaniem stałej, wysokiej jakości nawet w trakcie wyrabiania trudnych ciast na chleb i makaron. Planetarny ruch mieszadeł 3D progresywna, wyjątkowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, energiczny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana istotnie starannie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu. Planetarny ruch mieszadeł 3D innowacyjna, wyjątkowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, aktywny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana nad wyraz dokładnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu. Miesza z wyczuciem - inteligentny sensor ciasta Nieważne, jakie zadanie postawisz przed robotem - czy to mieszanie lekkiego ciasta, czy ciężkiego ciasta chlebowego - inteligentny czujka ciasta zapewni stałą prędkość mieszania, tak by ciasto było jak najlepiej wyrobione.

Miesza z wyczuciem - inteligentny czujka ciasta Nieważne, jakie zadanie postawisz przed robotem - czy to miksowanie lekkiego ciasta, czy ciężkiego ciasta chlebowego - inteligentny czujnik ciasta zapewni stałą szybkość mieszania, tak żeby ciasto było jak najlepiej wyrobione.

W opakowaniu W zestawie wraz z robotem otrzymujesz: • pakiet trzech fachowych końcówek: do mieszania, ubijania i zagniatania • maszynkę do mielenia • mikser kielichowy ze szkła niepodatnego na wysokie i niskie temperatury • misę ze stali szlachetnej W zestawie wraz z robotem uzyskujesz: • zestaw trzech fachowych końcówek: do mieszania, ubijania i zagniatania • maszynkę do mielenia • mikser kielichowy ze szkła wytrzymałego na wysokie i niskie temperatury • misę ze stali szlachetnej zestaw fachowych końcówek W skład robota wchodzi zestaw mistrzowskich końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Teraz każde ciasto czy krem przygotujesz wyśmienicie. Pakiet profesjonalnych końcówek W skład robota wchodzi zestaw pro...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.