Menu

ETA 0023 90080

Cechy produktu

  • Producent ETA 

Opis

Przydatny pomocnik dla twojej kuchni
ETA Gratussino Maxo II ma planetarny system mieszania, który sprawi, że ciasto będzie wyśmienicie wyrobione, a rezultat będzie oszałamiający.
Przemówi do ciebie bogactwem akcesoriów, którymi możesz ubijać, mieszać i wyrabiać ciasto. Poradzi sobie w dodatku rozdrabnianiem warzyw i orzechów, mieleniem mięsa, napełnianiem wędlin, a nawet robieniem rurek mięsnych Kebbe albo produkcją ciasteczek. Z młynkiem do mielenia maku staje się ekspertem w przeróżnych makowych specjalnościach.

funkcjonalny, cichy i efektywny asystent
Końcówki robota są proste i szybkie w instalacji, a obsługa jest prosta i płynna za pomocą pokrętła sterującego. Łatwy w konserwacji, większość akcesoriów można myć w zmywarce. Wychylne ramię jest zabezpieczone przez system bezpieczeństwa, robot nie uruchamia się, gdy ramię znajduje się w pochylonej pozycji. Dodatkowo bezpiecznik termiczny zabezpieczający przed przegrzaniem silnika i sygnalizację świetlną pracy.

Planetarny system mieszania
solidny silnik o mocy 1000 W ze stabilizatorem utrzymuje szybkość nawet przy obszerniejszym obciążeniu. Ma płynną regulację szybkości i metalowe koła zębate, które zapewniają długą żywotność. Dzięki antypoślizgowym nóżkom zapewniona jest stabilność i ma miejsce na zwijanie przewodu zasilającego.

Bogate akcesoria
W opakowaniu znajduje się obszerna 4,5-litrowa miska ze stali nierdzewnej, 1,4-litrowy szklany mikser do smoothie, zup i sosów, hak do ugniatania, ubijania i mieszania ciasta, kremów i past do smarowania. W dodatku dwa młynki, jeden do mielenia mięsa o średnicy 54 mm z dwoma wymiarami tarczy, a drugi do mielenia maku. Młynek dodatkowo końcówkę do napełniania towarów wędliniarskich, takich jak domowe kiełbasy i kiszki. Kolejną częścią jest końcówka Kebbe i końcówka do tarcia z 4 tarkami na sałatki, orzechy, bułki tartej i innych. W akcesoriach jest jeszcze plastikowy lejek, popychacz, krystaliczna pokrywa na misę i klucze zwalniające. Dopełniające akcesoria można nabyć od robota kuchennego.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.