Menu

ETA 0023 90090

Cechy produktu

  • Producent ETA 

Opis

funkcjonalny, wszechstronny i sprawny pomocnik do każdej kuchni

Wielofunkcyjny robot kuchenny ETA GRATUSSINO SMART oczaruje cię nie tylko swym postępowym i gustownym designem, lecz i bogatym wyposażeniem, z którym możesz ubijać, mieszać i gnieść ciasto. Dalej potem mleć mięso, pełnić wędliny a nawet i stwarzać rurki mięsne Kebbe. Efektywny silnik 800 W ze stabilizatorem utrzymuje nastawione obroty i przy znacznym obciążeniu.

Bogate wyposażenie
Częścią robota ETA GRATUSSINO SMART jest misa ze stali rdzoodpornej o pojemności 4,5 l z klarowną obudową o otworem. Dzięki szerokiemu otworu w osłonie misę po prostu napełnisz minimalistyczncami, a to i w trakcie pracy. Dalej w wyposażeniu znajduje się hak do ugniatania, trzepaczka, mieszadło a młynek do mięsa z dwoma wielkościami płytek mielących do przeciętnego i grubego mielenia. Dalej nasada do pełnienia kiełbas lub kaszanek i nasada do Kebbe. Nie brakuje ani wystarczająco duży plastikowy lejek, ergonomiczny ubijak i klucz uwalniający. Poszczególne części składników niemetalowych można myć w zmywarce do naczyń. A co dalej? Jeżeli ci tak bogate wyposażenie nie wystarczy, można go poszerzyć o następne wyposażenie do nabycia.

Bezpieczeństwo przeważnie!
Układ bezpieczeństwa wychylanego ramienia pozwala na łatwą zamianę nasad roboczych a równocześnie zabroni samowolnemu włączeniu robota. Dalej dysponuje bezpiecznikiem temperatury, który uaktywni się przy przeciążeniu maszyny, a tak broni silnik przed uszkodzeniem.

ETA na ten produkt udziela przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.