Menu

ETA 0034 90000

Cechy produktu

  • Producent ETA 
  • Kolor biały 

Opis

Robot kuchenny MEZO II SMART
Robot ETA003490000 MEZO II jest siłaczem w wszystkich kierunkach, który pomoże ci z gnieceniem różnych ciast, ubijaniem i mieszaniem przy przygotowaniu łagodnych pokarmów w twojej kuchni. Złożenie robota i jego konserwacja są nieskomplikowanym zadaniem, które zajmie tylko kilka minut.
Ten niezwykle ergonomiczny i efektywny pomocnik z mocą pobieraną 600 W i ze stabilizatorem obrotów zapewniającym optymalną moc przy obróbce surowców. Robot MEZO II oryginalny planetarny system mieszania umożliwiający lepsze i bardziej systematyczne wyrobienie zawartości naczynia. Długość kabla zasilającego jest 1,2 m.

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas pokaźne
Bezpiecznik cieplny zapewnia ochronę przeciwko zniszczeniu silnika przy przeciążeniu robota. Nóżki przeciwślizgowe umożliwiają wyższą stateczność robota MEZO II. Układ bezpieczeństwa wychylanego ramienia potem pozwala na łatwą wymianę nasad roboczych, zawiera bezpiecznik przeciwko niepożądanemu włączeniu w otwartym położeniu i ułatwia manipulację dzięki bezpiecznikowi usztywniającemu w podniesionej pozycji.

Wszechstronny pomocnik
Do robota kuchennego MEZO II otrzymasz dużą misę nierdzewną o pojemności 4 l do wyrobienia nawet 2 kg ciasta a to włącznie transparentnej osłony z otworem do łatwiejszego pełnienia surowców podczas pracy. Dalej otrzymasz hak do ugniatania, trzepaczkę, mieszadło i giętką trzepaczkę do kremów i lekkich ciast. Dalej w wyposażeniu robota znajduje się nasada do tarcia (krajarka) z 4 tarkami, młynek do mięsa o średnicy 54 mm (3 wielkości płytek mielących do średniego, grubego i niezwykle grubego mielenia, nasada do pełnienia kiełbas, parówek i kaszanek, nasada do Kebbe, narzędzie do wytwarzania słodyczy a w ostatnim rzędzie plastikowy lejek, ubijak i klucz uwalniający). Przy pracy z robotem możesz płynnie regulować obroty do trafnej intensywności obróbki ascetycznców. O długą żywotność przekładni postarają się dobrej jakości metalowe koła zębate.

Do robota można dokupić szczególnie bogate wyposażenie – jest tylko twoją sprawą, na jakie się zdecydujesz. Do wyposażenia do nabycia należy specjalny młynek do maku i do zboża, wyciskarka do cytrusów, nasada do produkcji lodów, kremów lodowych albo mrożonych jogurtów, nasada do tarcia i 5 dyskowymi tarkami, prasa do jagodników i mnóstwo innych.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.