Menu

Girmi IM30

Cechy produktu

  • Producent Girmi 

Opis

Girmi IM30 to urządzenie wielofunkcyjne z planetarnym ruchem mieszadła, dzięki któremu luźno wymieszasz elementy o łącznej wadze nawet do 2,4 kg. Opcjonalne akcesoria zwiększą jego możliwości o przygotowanie makaronu lub mielenie mięsa.

Akcesoria – końcówka do ciasta, trzepaczka, hak!!
typową końcówka wymieszasz podstawowe masy, do cięższych ciast zalecana jest praca z hakiem. Aluminiowa trzepaczka dedykowana do mieszanin delikatniejszych, zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną ilość powietrza. Wszystkie akcesoria montujemy jednym prostym gestem.

1300 W z ruchem planetarnym
Ruch planetarny mieszadła pozwala staranne wymieszanie ciasta bez zapotrzebowania obracania misy. 8-biegowa regulacja prędkości zezwala na optymalne dostosowanie prędkości do przepisu, silnik o mocy maksymalnej 1300 W zagniecie ciasto do 2,4 kg.

Misa 5,2 L
W nieskomplikowany sposób przygotujesz dużą ilość ciasta ( do 2,4 kg): Misa 5,2 L ze stali nierdzewnej, jest wystarczająco duża, żeby obsłużyć obszerne ilości składników.


produkt
firma
Kod producenta
IM30
EAN
8058150118665
Funkcje
Mechaniczne
mieszanie
Trzepaczka
Wyrabianie ciasta
dane podstawowe
Biały
technologiczne Charakterystyka
Hak do wyrabiania ciasta
Mieszadło
Pokrywka
Trzepaczka
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.