Menu

Gorenje MMC700

Cechy produktu

  • Producent Gorenje 
  • Kolor czarny, biały 

Opis

Pozostałe atrybutySilnik AC dla niezawodnej pracy Stopniowe zwiększanie mocy w celu zachowania długiej żywotności silnika komfortowe czyszczenie w zmywarce Cicha praca (SilentPower) Ruch planetarny w trakcie miksowania nieskomplikowane do czyszczenia Włączenie i regulacja prędkości Regulacja szybkości pracy dla pożądanego stopnia wymieszania Uruchomienie tylko po korzystnym złożeniu Urządzenie nie podejmie samodzielnie pracy po przerwaniu działania w celu większego bezpieczeństwa Pokrywa do misy zabezpieczająca przed zabrudzeniem Zabezpieczenie komponentów Blokada silnika dla większego bezpieczeństwa Wyposażenie planetarnego robota kuchennego: Zagniatanie ciasta, miksowanie, Ubijanie komfortowe dodawanie elementów podczas mieszania Miejsce do nawinięcia kabla Gumowe nóżki dla stabilności urządzenia podczas pracy Bogaty komplet opcjonalnych akcesoriów do zakupu

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.