Menu

KitchenAid robot kuchenny 5KSM125ECU, szary

Cechy produktu
  • Producent KitchenAid 
  • Moc 300 W
  • Pojemność misy 4.8 l
  • Kolor szary, brązowy, czerwony, grafitowy, kremowy, biały, czarny, srebrny 
Opis

Mikser planetarny KitchenAid Artisan 5 5KSM125EOB Opływowy kształt miksera znamionuje elegancja, łatwość utrzymania w czystości, bardzo prosta obsługa. Bezpośredni napęd jest bezawaryjny oraz wytrzymały, w dodatku gwarantuje cichą pracę i oszczędność energii.

Uniwersalne gniazdo do montażu przystawek daje nam mnóstwo możliwości i wszechstronność wykorzystań miksera dzięki szerokiemu wyborowi opcjonalnych przystawek. Niepowtarzalny ruch planetarny pozwala na prędkie i skrupulatne miksowanie z napowietrzeniem mas.

kompozycja w całości stworzona z metalu jest stanowczo potężna, jednostajna oraz wytrzymała. 4,8 L misa ze stali rdzoodpornej służy nam do przygotowywania jednocześnie wielkich jak i niepokaźnych ilości artykułów. 67 - punktowy system planetarnego mieszania KitchenAid Miksery KitchenAid należą do grupy mikserów planetarnych w tego typu mikserach narzędzie obraca się w misie ruchem złożonym, co oznacza że porusza się wokół własnej osi oraz jednocześnie w kierunku przeciwnym po jej obwodzie (taki sam ruch jaki wykonuje Ziemia wokół Słońca).

To za pomocą unikatowego, 67 – punktowego systemu planetarnego mieszania KitchenAid, mikser ubija i napowietrza skuteczniej, szybciej i precyzyjniej aniżeli miksery planetarne innych marek. Gdybyśmy śledzili drogę punktu wskazanego na jego mieszadle, możemy zauważyć, iż zbliża się on aż 67 razy do ścianek misy w trakcie jednego cyklu (podczas jednego obrotu mieszadła).

Niskie zużycie energii Miksera Przeprowadzony test obrazuje, że mikser KitchenAid pobiera mniej energii od konkurencyjnych modeli przy wykonywaniu przeróżnych zadań. Z tego powodu jest bardziej energooszczędny, a także nie przegrzewa się, co wpływa na jego solidność.

Cicha praca Napęd z silnika przekładany jest bezpośrednio na narzędzia pracujące w misie i inne przystawki montowane na czole głowicy. W zamian paska klinowego bądź łańcucha, wykorzystano koła zębate, co wpłynęło na zmniejszenie straty energii, rozszerzyło odporność, a w dodatku wyciszyło je.

KitchenAid oferuje szeroką gammę prostych w montażu przystawek, co pozwala nam na wykonanie w szybszy i prostszy sposobów mnóstwo męczących kuchennych czynności. Dzięki przystawkom mikser staje się wielofunkcyjnym urządzeniem, które może zmienić się w kilkanaście przeróżnych urządzeń, zajmując przy tym jedno miejsce.

przy pomocy dodatkowych przystawek możemy: mielić, przecierać pomidory, żurawinę, maliny (z oddzieleniem pestek i skórek), trzeć, szatkować, kroić w plasterki, a także kostkę, wałkować, przecinać i wyciskać rozmaitego typu makarony, lepić domowe kiełbaski, robić lody, mielić zboża na mąkę i na płatki, wyciskać soki z cytrusów, wyciskać soki nektarowe, otwierać puszki.

warianty: 5KSM125EOB - czarny

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.