Menu

Lund 67805

Cechy produktu

  • Producent Lund 

Opis

Przdstawiamy wykwintny i funkcjonalny mikser planetarny umożliwiający ugniatanie, mieszanie i ubijanie. Dzięki niemu praca w kuchni staje się lżejsza i mniej czasochłonna. Posiada 6 prędkości i funkcję Turbo. Moc: 800W, moc maksymalna: 1400W. Produkowany został z wytrzymałej pokrywy z ABS. Wyposażony w antypoślizgowe nóżki, a także w pełni metalowy napęd. Mikser ma misę ze stali nierdzewnej (#304) o objętości 5,5l i krystaliczną osłona przeciwbryzgową z otworem ułatwiającym dodawanie składników podczas pracy urządzenia. Do towaru załączono 3 kocówki: mieszadło do mieszania i wyrabiania mas, specjalne mieszadło hakowe do zagniatania ciasta drożdżowego lub chlebowego, trzepaczkę do ubijania białek albo ciast biszkoptowych....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.