Menu

Lund 67811

Cechy produktu

  • Producent Lund 

Opis

ukazujemy uniwersalny mikser planetarny ze szklanym blenderem i maszynką do mięsa. Jest nieocenionym pomocnikiem w każdej kuchni. Ugniata, ubija, miesza, blenduje i mieli. Ponadto możliwość nadziewania kiełbas. Ma 6 prędkości i funkcję Turbo. Moc: 1000W, moc maksymalna: 1500W. Wytwarzany z wytrzymałej pokrywy z ABS. Wyekwipowany w podświetlane pokrętło, przeciwpoślizgowe nóżki, ozdobny, połyskujący pas ze stali , a także piktogram na obudowie upraszczający dopasowanie właściwej szybkości do wykonywanej czynności. Mikser ma szklany blender o pojemności 1,5l, misę ze stali nierdzewnej o objętości 4,5l i przejrzystą osłona przeciwbryzgową z otworem usprawniającym dodawanie składników w trakcie pracy urządzenia. Do artykułu dołączono 3 końcówki: mieszadło do mieszania i wyrabiania mas, specjalne mieszadło hakowe do zagniatania ciasta drożdżowego lub chlebowego, trzepaczkę do ubijania białek albo ciast biszkoptowych....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.