Menu

Morphy Richards 400520

Cechy produktu

  • Producent Morphy Richards 

Opis

Blender kielichowy:nie;Cięcie w kostkę:nie;Funkcja ważenia:nie;Funkcje:ubijanie piany, zagniatanie ciasta, mieszanie;Gotowanie indukcyjne:nie;Gotowanie na parze:nie;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Kolor pokrywy:czarno-metaliczny;Krojenie na frytki:nie;Krojenie na plastry:nie;ilość poziomów obrotów:6;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:tak;Mielenie mięsa:nie;miksowanie:tak;miksowanie:nie;Moc:800 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;pojemność kielicha:0;pojemność misy roboczej:5 litrów;Praca pulsacyjna:nie;Regulacja obrotów:elektroniczna - skokowa;Rozdrabnianie – siekanie:nie;Tarcie na wiórki:nie;Tarcie ziemniaków:nie;Ubijanie piany:tak;Wyciskanie soku – sokowirówka:nie;Wyciskanie soku z cytrusów:nie;Wyposażenie:hak do zagniatania ciasta, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, misa robocza, trzepaczka;Zagniatanie ciasta:tak...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.