Menu

Morphy Richards - MIXSTAR Robot Kuchenny

Cechy produktu
  • Producent Morphy Richards 
Opis

Robot kuchenny MIXSTAR firmy Morphy Richards to nieodzwony składnik naszej kuchni. Tworzony dla entuzjastów prędkiego i przystępnego przygotowywania potraw stanie się rewelacyjnym elementm naszego domu. Wbudowany schowek w robocie pomoże w utrzymaniu czytsości wnętrza.

obszerna 5 l misa ze stali rdzoodpornej jest nietrudna w utrzymaniu czystości i niepodatna na zarysowania. Nieskomplikowane dodawanie elementów w trakcie mieszania zapewni nam specjalnie zaprojektowana otwierana pokrywa. Robot świetnie spełni oczekiwania do ubijania jajek jak i mieszania ciasta na pizzę.

zaimplementowany licznik czasu pozwoli na wyrobienie nadzwyczajnego ciasta. Firma Morphy Richards produkuje małe urządzenia gospodarstwa domowego nieprzerwanie od 1936 roku. Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i ergonomicznym sprzętom.

Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy przy realizowaniu codziennych obowiązków domowych - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną zezwalają na oszczędność czasu. Firma pochodzi z wielkiej Brytanii, gdzie jest wyjątkowo lubiana i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej artykuł.informacje techniczne:- Moc: mocny silnik z regulacją prędkości – 650 W- konstrukcja otwarta od góry – dodawanie elementów bez zapotrzebowania wyłączania miksera i podnoszenia głowicy miksującej- Podwójne, przeciwbieżne akcesoria miksujące- Skrobaczka obraca się z łopatkami i trzepaczkami, ulepszone wymieszanie, wyraźnie skracając czas przestoju- W zestawie: wmontowany schowek z 2 x tłuczkami, 2 x trzepaczkami, podwójnymi hakami do zagniatania ciasta, zintegrowanymi skrobaczkami i ściągawkami- Licznik czasu- Misa o obszerności 5l.towar objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.