Menu

Optimum RK-0890

Cechy produktu

  • Producent Optimum 

Opis

Robot planetarny OPTIMUM RK-0890 Czerwony srebrny Jesteś smakoszem pysznych ciast i ciasteczek? Jeśli tak to robot planetarny z naszej oferty jest niezastąpiony w Twojej kuchni. Dzięki planetarnemu ruchowi końcówek ciasto mieszane jest szybko i równomiernie. Duża misa ze stali nierdzewnej o objętościa aż 4,2l pozwala na przygotowanie pokaźnej ilości ciasta. Transparentna pokrywa chroni przed rozprsykiwaniem i zezwala na kontrolę nad stanem wyrabianego ciasta. Silnik o mocy 600 W poradzi sobie prosto z najistotniej ciężkimi pracami. Prędkość obrotów można precyzyjnie kontrolować za pomocą 8-stopniowej regulacji obrotów. Charakterystyczne wyposażenie w akcesoria - hak do zagniatania ciasta, końcowkę do mieszania i końcówkę do ubijania umożliwi zarówno zmiksowanie i wyrobienie ciasta jak i ubicie piany z białek czy ziemniaków na puszystą masę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.