Menu

Philco PHFP7725

Cechy produktu

  • Producent Philco 

Opis

Blender kielichowy:tak;Cięcie w kostkę:nie;Funkcja ważenia:nie;Funkcje:ubijanie piany, miksowanie, rozdrabnianie, miksowanie, tarcie na wiórki, krojenie na plastry, krojenie na frytki;Gotowanie indukcyjne:nie;Gotowanie na parze:nie;Gwarancja:24 miesiące;barwa obudowy:czarno-srebrny;Krojenie na frytki:tak;Krojenie na plastry:tak;liczba poziomów obrotów:5;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:nie;Mielenie mięsa:nie;miksowanie:tak;miksowanie:tak;Moc silnika:1000 W;objętość kielicha:1,5 litra;pojemność misy roboczej:2 litry;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;regulowanie obrotów:mechaniczna – skokowa;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ścierania ziemniaków:nie;Funkcja ubijania piany:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:nie;Wyposażenie:dwustronna tarcza na plastry i wiórki, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kielich do koktajli, misa robocza, tarcza do frytek, tarcza do plasterków falowanych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.