Menu

Robot kuchenny SAM COOK PSC-11 (WiFi) Gotujący

Cechy produktu
  • Producent Sam Cook 
Opis

Sam Cook to kulinarna sztukana najwyższym poziomieOdkryj Termorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11Ty masz kulinarną pasję, on nieskończone możliwościTermorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11 to progresywnyi użyteczny robot kuchenny z funkcją WiFi.

Zastąpi większość obecnych w Twojej kuchni sprzętów, wyręczy Cię w wielu czynnościach i pozwoli wznieść się na wyżyny kulinarnych możliwości.Z jego pomocą przygotujesz dania, których nie powstydziłby się doświadczony szef kuchni: wyszukane kolacje, pełne smaku przystawki, pyszne obiady, zdrowe śniadania.

I oczywiście najkorzystniejsze desery.WTermorobocieSam Cook Wi-Fi PSC-11zastosowaliśmy najnowsze technologie, które usprawniają codzienne gotowanie i pomagają w pełni rozwinąć kulinarne skrzydła. Urządzenie wyposażone jest w funkcję WiFi i elektroniczną książkę kucharską.Kształtny i pojemny Termorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11 podkreśla się elegancją.

Fortepianowa czerń pokrywy, tłoczone logo na misie i chromowane elementy tworzą stylową całość, znakomicie pokazującą się w każdej kuchni.Wielkość misy nie będzie Cię już ograniczać.Sam Cook Wi-Fi PSC-11,mimo swych niewielkich wymiarów uwydatnia się dużą misą.Jej pojemność to aż 4,5 l, co pozwala m.in.

na przygotowanie aż 3 litrów przepysznej zupy.Funkcja WiFiNowoczesny designZgrabny i pojemnylTermorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11posiada osiem automatycznych programów. Adekwatne ustawienia wybierzesz za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego o przekątnej 7 cali i transparentnego menu.Inteligentne ustawieniaUSTAWIENIAWŁASNE.Termorobot Sam Cook WiFi PSC-11 posiada osiem samoczynnych programów: ugniatanie, szatkowanie, gotowanie, gotowanie na parze, sous-vide, siekanie, ważenie i program TURBO.

samoczynne programy pomagają idealnie przygotować choćby najmocniej trudne potrawy.Samodzielne ustawienie temperatury, czasu pracy i wysokości obrotów daje możliwość eksperymentowania oraz kreowania własnych przepisów.

duży zakres regulacji temperatury (37-120 °C) oraz ustawień czasu pracy choćby do 90 minut pozwala równocześnie na przygotowanie dań techniką sous vide, czyli powolnego gotowania w niskiej temperaturze, jak i na podsmażanie.ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA KUCHARSKAW elektronicznej książce kucharskiej znajdziesz na start ponad 150 dedykowanych przepisów na pyszne dania.

Aktualizacja bazy informacji, w tym książki kucharskiej, realna jest dzięki modułowi WiFi.Jesteś tradycjonalistą? Dołączyliśmy dla Ciebie książkę kucharską w wersji drukowanej.automatycznE PROGRAMYGotuj jak prawdziwy szef kuchni!ZDROWO, GŁADKO I NA PARZETermorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11 może pełnić funkcję parowaru.

Dzięki pokaźnemu pojemnikowi do gotowania na parze przyrządzisz zdrowy posiłek dla całej rodziny. Możliwość starannego blendowania składników przyda się, kiedy chcesz przygotować posiłki dla dzieci ale też dla osób starszych, które wymagają specjalnej, lekkiej diety.GOTOWANIESOUS-VIDETechnika sous-vide zadowala się zachwytm najkorzystniejszych szefów kuchni.

Dzięki samoczynnemu programowi Termorobota Wi-Fi PSC-11 możesz użyć ją w swym własnym domu! W książce kucharskiej odnajdziesz przepisy na nad wyraz smaczne potrawy wytworzone techniką sous-vide.Termorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11może pełnić funkcję parowaru.

Dzięki dużemu pojemnikowi do gotowania na parze przyrządzisz zdrowy posiłek dla całej rodziny. Możliwość precyzyjnego blendowania elementów przyda się, kiedy chcesz przygotować posiłki dla dzieci lecz też dla osób starszych, które wymagają specjalnej, lekkiej diety.WEGETARIEŃSKIEPYSZNOŚCI.Przepisy w e-książce kucharskiej przygotowaliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

wynajdziesz w niej także pomysły na smaczne, wegetariańskie dania, które zachwycą nawet największych miłośników dań mięsnych. Z Termorobotem Sam Cook Wi-Fi PSC-11to nieskomplikowane!Dołącz do ekskluzywnego grona posiadaczyTermorobota Sam Cook WiFi PSC-11

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.