Menu

Sencor STM3751

Cechy produktu

  • Producent Sencor 
  • Kolor biały 

Opis

Blender kielichowy:tak;Cięcie w kostkę:nie;Funkcja ważenia:nie;Funkcje:ubijanie piany, zagniatanie ciasta, miksowanie, miksowanie;dopełniające opcje:podświetlenie misy, miksowanie planetarne;Gotowanie indukcyjne:nie;Gotowanie na parze:nie;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;odcień pokrywy:zielony;Krojenie na frytki:nie;Krojenie na plastry:nie;liczba stopni obrotów:6;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:nie;Mielenie mięsa:nie;mieszanie:tak;mieszanie:tak;Moc silnika:800 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;pojemność kielicha:0;pojemność misy roboczej:4 litry;Tryb pracy pulsacyjnej:nie;regulowanie obrotów:mechaniczna – skokowa;Funkcja rozdrabniania - siekania:nie;linia (do relacji):Sencor STM 375;Funkcja tarcia na wiórki:nie;Funkcja ścierania ziemniaków:nie;Funkcja ubijania piany:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:nie;Wyposażenie:butelka NutriBlender, hak do zagniatania ciasta, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kielich do koktajli, końcówka do mieszania, końcówka do ubijania, mieszadło Flexi, misa robocza;Zagniatanie ciasta:tak

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.