Menu

Baseus samochodowa roleta żaluzja przeciwsłoneczna na szybę do auta 58 cm x 140 cm srebrny (CRZYD-A0S) -20% 09.11 (-20%)

Cechy produktu

 • Producent Baseus 

Opis

Baseus samochodowa roleta żaluzja przeciwsłoneczna na szybę do auta

Popraw komfort podróżowania swego i bliskich – doposaż samochód, który wykorzystaniajecie w zasłonę przeciwsłoneczną na przednią szybę. To artykuł, który nie tylko zredukuje liczba promieni wpadających do wnętrza, lecz pośrednio pozwoli uniknąć nagrzewania kierownicy, starzenia się deski rozdzielczej, a nawet topienia składników plastikowych. Poznaj jej cechy i przekonaj się, dlaczego Ci trzeba tego zabezpieczenia przed upałem.

Specyfikacja

 • producent: Baseus
 • Materiał: Aluminium
 • Długość po rozciągnięciu: 1,4 m (max.)
 • Szerokość: 58 cm
 • Lokalizacja: Przednia szyba samochodu (od wewnątrz)

Skuteczne chłodzenie

Dzięki zastosowaniu podwójnej izolacji termicznej, zasłona efektywnie blokuje wpadanie promieni słońca do wnętrza auta. Zatrzymuje je już na powierzchni, co jest zasługą ścisłego przylegania do szyby na całej jej szerokości i długości. Najlepiej obrazują to statystyki udostępnione poprzez producenta – wnętrze auta bez zabezpieczenia przedniej szyby może się nagrzać nawet do temperatury 78,4°C. Po zastosowaniu osłony wewnątrz panuje temperatura o 50°C mniejsza!

To zasługa konstrukcji przesłony. Składają się na nią:

 • aluminium, które odbija promienie i obniża temperaturę w samochodzie,
 • czarna włóknina odprowadzająca gorąc na zewnątrz i uniemożliwiająca niszczeniu elementu wyposażenia pojazdu.

Łatwa instalacja

Przesłonę zainstalujesz w kilka chwil, bez pomocy narzędzi. Umieszczana jest na przyssawkach, które znakomicie przylegają do szyby i nie odpadają od powierzchni nawet na wyboistej drodze. Zasuwanie zajmuje 3 sekundy, a rozsuwanie tylko 2. Starczy pociągnąć albo nacisnąć i gotowe!

Montaż przebiega w czterech krokach.

 1. Wybierz właściwą wysokość do umieszczenia przesłony i przetrzyj fragment szyby szmatką.
 2. Zainstaluj przesłonę na przyssawce z prawej strony szyby.
 3. Zainstaluj transparentną przyssawkę z lewej strony szyby.
 4. Pociągnij i rozwiń przesłonę, a następnie przyczep ją z drugiej strony szyby.

Długie używanie

Przesłona jest solidnie wytworzona i przypasowana do długiej i intensywnej eksploatacji. Możesz używać jej poprzez kilka lat – po 10 tysiącach razów składania i rozkładania nadal wygląda idealnie i doskonale chroni wnętrze auta. To zasługa m.in. Aluminiowej ramki, która nie jest podatna na niszczenie w wyniku ekspozycji na słońce, a raczej pozostaje gładka i estetyczna.

Korzystanie z przesłony

Z przesłony możesz korzystać bez obaw o blokadę widoczności. Nie umkną Ci żadne ewentualne niebezpieczeństwa czające się z boku pojazdu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.