Menu

Roleta dzień noc CLICK 41 x 140 cm sepia

Cechy produktu
  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 41 cm
  • Długość 140 cm
  • Rodzaj dzień noc 
Opis

Roleta dzień noc CLICK 41 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

produkt jest w pełni złożony i starczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w odpowiedniej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku standardowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, iż spędzisz cały dzień na konstrukcji – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie użytkowane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o zróżnicowanej przepuszczalności światła, pozwala w prosty sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, ale w wersji rolet.

luźna regulacja pozwala nam trafnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję albo poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Roleta w kolorze sepii wyróżni wykwintny charakter drewnianych mebli i będzie doskonałym rozwiązaniem do tradycyjnych wnętrz.

Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak by zachowała swój pierwotny wygląd.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.