Menu

Roleta dzień noc CLICK 73.5 x 140 cm wrzosowa

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 73.5 cm
  • Długość 140 cm
  • Rodzaj dzień noc 

Opis

Roleta dzień noc CLICK 73.5 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

produkt jest w pełni złożony i wystarczy go zamocować na ramie okiennej za pomocą zaczepów, które zatrzaskujemy w adekwatnej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku standardowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, że spędzisz cały dzień na montażu – starczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzień noc to sprytne rozwiązanie użytkowane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o różnej przepuszczalności światła, pozwala w nieskomplikowany sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, lecz w wersji rolet.

luźna regulacja pozwala nam optymalnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję albo poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Wrzosowa roleta wyeksponuje postępowe wnętrza swym niestandardowym kolorem.

Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak aby zachowała swój pierwotny wygląd.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.