Menu

Roleta dzień noc CLICK 73.5 x 215 cm wrzosowa

Cechy produktu
  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 73.5 cm
  • Długość 215 cm
  • Rodzaj dzień noc 
Opis

Roleta dzień noc CLICK 73.5 x 215 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

towar jest w pełni złożony i starczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w adekwatnej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku typowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, iż spędzisz cały dzień na montażu – starczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzień noc to sprytne rozwiązanie użytkowane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o najróżniejszej przepuszczalności światła, pozwala w prosty sposób regulować poziom naświetlenia we wnętrzu. Działanie na zasadzie żaluzji, lecz w wersji rolet.

swobodna regulacja pozwala nam odpowiednio zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Wrzosowa roleta zaakcentuje progresywne wnętrza swoim niestandardowym kolorem.

Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak by zachowała swój pierwotny wygląd.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.