Menu

Roleta dzień noc CLICK 83.5 x 140 cm turkusowa

Cechy produktu
  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 83.5 cm
  • Długość 140 cm
  • Rodzaj dzień noc 
Opis

Roleta dzień noc CLICK 83.5 x 140 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

produkt jest w pełni złożony i wystarczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w odpowiedniej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w sytuacji standardowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, że spędzisz cały dzień na montażu – starczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzień noc to sprytne rozwiązanie wykorzystywane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o przeróżnej przepuszczalności światła, pozwala w prosty sposób regulować poziom naświetlenia wewnątrz. Działanie na zasadzie żaluzji, lecz w wersji rolet.

swobodna regulacja pozwala nam trafnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję albo poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Turkusowa roleta wyeksponuje innowacyjne wnętrza swoim niestandardowym kolorem.

Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak żeby zachowała swój pierwotny wygląd.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.