Menu

Roleta dzień noc PURE 91 x 140 cm beżowa

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 91 cm
  • Długość 140 cm
  • Rodzaj dzień noc 

Opis

Beżowa roleta dzień noc PURE w rozmiarze 91 x 140 cm to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią równocześnie design, jak i wysoką funkcjonalność. Wygodne, proste rozwiązanie, które pomoże w słoneczne dni.

Specjalna dzianina daje nam możliwość regulacji rozproszenia światła w pomieszczeniu, dając funkcję podobną do żaluzji. Składa się ona z dwóch pasów o przeróżnej przepuszczalności światła, a całością można dowolnie sterować.

wygodny, bezinwazyjny montaż pozwoli zamocować roletę w kilka minut. Roletę wieszamy na ramie okna, za pomocą regulowanych wieszaków. Unikniemy wiercenia i niepotrzebnych dziur w ramie okna czy ścianie.

Oszczędzimy czas i nerwy, zyskując eleganckie wykończenie okna, które spełnia swoją podstawową funkcję - ochronę przed słońcem i ochronę prywatności. Stonowane, uniwersalne kolory rolet PURE pozwalają na ich użycie w wielu aranżacjach - od tradycyjnych, przez postępowe, do bezkompromisowych.

Chcąc jak najdłużej zachować roletę w dobrym stanie, należy regularnie przecierać ją wilgotną szmatką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.