Menu

Roleta zaciemniająca Silver Click 36 x 215 cm piaskowa termoizolacyjna

Cechy produktu
  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 36 cm
  • Długość 215 cm
Opis

Piaskowa roleta zaciemniająca SILVER CLICK to nad wyraz funkcjonalny towar, który łączy w sobie zarówno estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Produkt został tak zaprojektowany, by jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to pokaźny plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Produkt został już fabrycznie złożony, więc wystarczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie przy pomocy specjalnie dostosowywanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska błyskotliwą, funkcjonalną przysłonę. Uniwersalny, piaskowy kolor rolety będzie należycie wyglądał jednocześnie we wnętrzach postępowych, jak i klasycznych. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest ascetyczna, więc można ją dopasować łatwo do przeróżnych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, by w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna warstwa refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki czemu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort cieplny, jak i zaciemnienie. Roleta perfekcyjna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część tkaniny ma obciążenie, dzięki czemu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.