Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 46 x 150 cm czarna termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 46 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK w rozmiarze 46 x 150 cm to bardzo poręczny produkt, który łączy w sobie jednocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Artykuł został tak zaprojektowany, aby jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to obszerny plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Produkt został już fabrycznie złożony, więc wystarczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie przy pomocy specjalnie dostosowywanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska ładną, ergonomiczną przysłonę. Mocny, czarny kolor rolety będzie prawidłowo wyglądał we wnętrzach innowacyjnych, które lubią zdecydowane, intensywne barwy. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest ascetyczna, więc można ją scalić prosto do rozmaitych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, żeby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna powłoka refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki temu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort termiczny, jak i zaciemnienie. Roleta genialna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część tkaniny ma obciążenie, dzięki czemu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.