Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 46 x 150 cm kremowa termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 46 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK w wymiarze 46 x 150 cm to bardzo poręczny produkt, który łączy w sobie równocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Artykuł został tak zaprojektowany, aby jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to obszerny plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Artykuł został już fabrycznie złożony, więc starczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie za pomocą specjalnie dostosowywanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska błyskotliwą, użyteczną przysłonę. Uniwersalny, kremowy odcień rolety będzie poprawnie wyglądał równocześnie we wnętrzach postępowych, jak i klasycznych. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest ascetyczna, więc można ją zintegrować prosto do zróżnicowanych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, aby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna powłoka refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki temu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort cieplny, jak i zaciemnienie. Roleta idealna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część tkaniny posiada obciążenie, dzięki temu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.