Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 48.5 x 150 cm orzechowa termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 48.5 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK w wymiarze 48.5 x 150 cm to szczególnie ergonomiczny produkt, który łączy w sobie równocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Produkt został tak zaprojektowany, by jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to pokaźny plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Towar został już fabrycznie złożony, więc wystarczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie za pomocą specjalnie dostosowywanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska atrakcyjną, funkcjonalną przysłonę. Ciepły, orzechowy kolor rolety będzie korzystnie wyglądał we wnętrzach konwencjonalnych, eksponując piękno i elegancję drewnianych mebli. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest minimalistyczna, że można ją skonsolidować prosto do przeróżnych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, żeby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna warstwa refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki temu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort cieplny, jak i zaciemnienie. Roleta rewelacyjna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część dzianiny posiada obciążenie, dzięki czemu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.