Menu

Roleta zaciemniająca Silver Click 48.5 x 215 cm grafitowa termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 48.5 cm
  • Długość 215 cm

Opis

Grafitowa roleta zaciemniająca SILVER CLICK to nad wyraz ergonomiczny produkt, który łączy w sobie jednocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Artykuł został tak zaprojektowany, żeby jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to obfity plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Artykuł został już fabrycznie złożony, więc starczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie za pomocą specjalnie dostosowywanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska atrakcyjną, użyteczną przysłonę. Głęboki, grafitowy odcień rolety będzie korzystnie wyglądała zarówno we wnętrzach progresywnych, jak i konwencjonalnych. Gładka dzianina, bez żadnego wzoru jest na tyle bezkompromisowa, iż można ją związać z łatwością do zróżnicowanych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, żeby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna warstwa refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki temu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort termiczny, jak i zaciemnienie. Roleta wyśmienita do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część dzianiny ma obciążenie, dzięki temu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.