Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 58.5 x 150 cm biała termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 58.5 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK w wymiarze 58.5 x 150 cm to istotnie ergonomiczny artykuł, który łączy w sobie zarówno estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Artykuł został tak zaprojektowany, aby jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to pokaźny plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Towar został już fabrycznie złożony, więc starczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie przy pomocy specjalnie regulowanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska atrakcyjną, praktyczną przysłonę. Uniwersalny, biały odcień rolety będzie poprawnie wyglądał jednocześnie we wnętrzach postępowych, jak i tradycyjnych. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest minimalistyczna, więc można ją połączyć łatwo do rozmaitych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, żeby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna warstwa refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki czemu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort cieplny, jak i zaciemnienie. Roleta nadzwyczajna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część tkaniny posiada obciążenie, dzięki temu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.