Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 61 x 150 cm piaskowa termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 61 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK w wymiarze 61 x 150 cm to nad wyraz funkcjonalny produkt, który łączy w sobie jednocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Artykuł został tak zaprojektowany, aby jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to wielki plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Artykuł został już fabrycznie złożony, więc starczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie przy pomocy specjalnie dostosowywanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska atrakcyjną, ergonomiczną przysłonę. Uniwersalny, piaskowy kolor rolety będzie korzystnie wyglądał równocześnie we wnętrzach progresywnych, jak i tradycyjnych. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest surowa, więc można ją związać łatwo do przeróżnych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, żeby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna powłoka refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki temu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort termiczny, jak i zaciemnienie. Roleta rewelacyjna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część tkaniny ma obciążenie, dzięki temu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.