Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 78.5 x 150 cm biała termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 78.5 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK w rozmiarze 78.5 x 150 cm to niezwykle funkcjonalny towar, który łączy w sobie równocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Towar został tak zaprojektowany, aby jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to pokaźny plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Towar został już fabrycznie złożony, więc wystarczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie za pomocą specjalnie dostosowywanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska błyskotliwą, praktyczną przysłonę. Uniwersalny, biały odcień rolety będzie korzystnie wyglądał jednocześnie we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest surowa, więc można ją skonsolidować z łatwością do najróżniejszych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, aby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna warstwa refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki temu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort cieplny, jak i zaciemnienie. Roleta genialna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część dzianiny posiada obciążenie, dzięki czemu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.