Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 81 x 150 cm biała termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 81 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Biała roleta zaciemniająca SILVER CLICK o nad wyraz ergonomiczny artykuł, który łączy w sobie zarówno estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Towar został tak zaprojektowany, by jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to pokaźny plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Towar został już fabrycznie złożony, więc wystarczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie przy pomocy specjalnie dostosowywanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska błyskotliwą, funkcjonalną przysłonę. Uniwersalny, biały odcień rolety będzie dobrze wyglądał równocześnie we wnętrzach postępowych, jak i klasycznych. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest minimalistyczna, więc można ją zespolić łatwo do najróżniejszych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, żeby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna powłoka refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki czemu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort cieplny, jak i zaciemnienie. Roleta świetna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część dzianiny ma obciążenie, dzięki czemu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.