Menu

Asus DSL-AC55U

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Dwuzakresowy modem i ruter Wi-Fi AC1200 ADSL/VDSL z obsługą kompletu zabezpieczeń sieciowych AiProtection napędzanego poprzez Micro oraz funkcjami kontroli rodzicielskiej. Jednoczesna obsługa dwóch pasm: 867Mb/s na paśmie 5GHz i 300Mb/s na 2.4GHz.

Dwa porty WAN dla DSL i Ethernet oferują podwójny wybór - bezprzewodowego routera albo modemu DSL.Kompatybilny z VDSL2, ADSL2/2+, ADSL, usługami kablowymi i światłowodowymi - w przyszłości zapewni możliwość modernizacji.

Porty Gigabit Ethernet zapewnią szybsze i najmocniej niezawodne połączenie z siecią. Wielofunkcyjny port USB obsługuje udostępnianie plików, udostępnianie drukarek, przesyłanie strumieniowe i wsparcie 3G/4G.

VDSL/ADSL WAN multi service dla obsługi IPTV. Obsługa serwera PPTP/Open VPN i klienta VPN. Download Master i lepszy serwer medialny umożliwią pobieranie i strumieniowanie w każdym miejscu. ASUS AiCloud umożliwi dostęp, synchronizację, dzielenie i strumieniowanie informacji z dowolnego miejsca....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.