Menu

Asus DSL-AC88U

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Router ASUS DSL-AC88U Dwuzakresowy Szaro-czerwony Płynna praca przy zaimplementowaniu technice NitroQAM™ Nieważne czy grasz online z silnymi rywalami, czy również strumieniujesz jakiś event w rozdzielczości 4K UHD, nie ma przy tym miejsca na lagi lub powolne buforowanie.

technika NitroQAM™ (1024-QAM) routera DSL-AC88U zapewnia połączenie Wi-Fi o łącznej szybkości 3167 Mb/s, umożliwiając każdemu podłączonemu do Twojej sieci użytkownikowi płynne strumieniowanie i rozgrywkę online przy niskiej latencji Przyszłościowa technologia DSL dla płynnego strumieniowania oferując łączną szybkość do choćby 3167 Mb/s, DSL-AC88U jest wyposażony w najnowszą technikę G.fast i zagwarantuje superszybki transfer danych w sieci i nad wyraz płynną pracę przy zadaniach wymagających obszernej przepustowości.

Ten wszechstronny i przyszłościowy router proponuje całkowitą kompatybilność z wszelkimi połączeniami DSL i zapewnia obsługę ADSL2/2+, ADSL, VDSL2 oraz Vplus 35b. Niespotykany zasięg Wi-Fi Z anteną o konstrukcji z czterema masztami odbioru i czterema masztami przesyłania (4T4R) widocznie poprawione są równocześnie zasięg Wi-Fi, jak i stabilność sygnału.

technologia przesyłania AiRadar umożliwia celową koncentrację przesyłanego sygnału na Twoje urządzenia, co że sygnał Wi-Fi jest szybszy, bardziej zrównoważony i silniejszy. AiProtection – Twój cyfrowy plac zabaw jest bezpieczny Funkcja ASUS AiProtection zasilana przez nurt Micro™ powiększa Twoje bezpieczeństwo w Internecie, gwarantując automatyczne rozpoznawanie zagrożeń, blokowanie krzywdzących witryn oraz kontrolę rodzicielską.

Dzięki zaawansowanej kontroli rodzicielskiej zabronisz użytkownikom odwiedzania nieodpowiednich witryn internetowych, przykładowo możesz bronić swoje dzieci przed treściami asygnowanymi dla dorosłych.

Możesz także ograniczyć czas dostępu do Internetu za pośrednictwem każdego z maszyn albo kont gości, wprowadzając ustalone limity.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.