Menu

ASUS RP-N12 >> BOGATA OFERTA - SZYBKA WYSYŁKA - PROMOCJE - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Wzmacniacz sygnału Asus RP-N12 skuteczne anteny Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału RP-N 12 ma sprawne anteny MIMO, które pozwalają na wyeliminowanie białych plam sygnału i zwiększenie zasięgu dowolnego istniejącego rutera bezprzewodowego.

Działa jako wzmacniacz, co oznacza, że może rozszerzyć sieć bezprzewodową na każdy zakątek domu — nawet w tych miejscach, do których ciężko się otrzymać. Dzięki czemu zapewnia niezawodne pokrycie niezwykle prędkim Internetem w każdym miejscu, żeby mogły korzystać z niego urządzenia takie jak notebooki, tablety, smartfony, konsole do gier i inteligentne telewizory.

Instalacja jednym przyciskiem i bezproblemowa łączność Instalacja wzmacniacza sygnału RP-N12 nie wymaga płyty CD ani choćby myszy czy klawiatury. Wystarczy wcisnąć przycisk WPS i konfiguracja dokonuje się samoczynnie.

Płynne, nieprzerwane korzystanie z Internetu jest zagwarantowane poprzez zoptymalizowane działanie urządzenia. Nowoczesne ustawienia przystępne są po podłączeniu RP-N12 do komputera PC przewodem Ethernet i bezpośrednim otwarciu menu konfiguracyjnego opartego na oglądarce — płyta czy aplikacja nie są konieczne.

Wzmacniacz można skonfigurować choćby bezprzewodowo przy pomocy tabletu albo smartfona. Znajdź najlepsze miejsce dla RP-N12 dzięki wskaźnikowi sygnału żeby uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, RP-N12 musi znaleźć się w zasięgu jednostajnego sygnału rutera i powinien być umieszczony między ruterem a obszarem, na którym chcesz poprawić zasięg bezprzewodowy.

RP-N12 sprawuje się najlepiej, gdy dostaje silny sygnał bezprzewodowy z rutera — możesz to sprawdzić, używając wskaźnika siły sygnału na przednim panelu. Tryb wzmacniacza, punktu dostępowego i mostka do mediów RP-N12 ma dwa dodatkowe komfortowe tryby, dzięki którym jest jeszcze bardziej uniwersalny.

Może pracować nie tylko jako wzmacniacz sygnału, ale także jako bezprzewodowy punkt dostępowy (AP) albo mostek do mediów. W trybie AP mode, może być podłączony do dowolnej przewodowej sieci LAN — np. Do hotelowego łącza internetowego — i służyć jako osobisty hotspot Wi-Fi, umożliwiając połączenie z Internetem na laptopach, telefonach i innych urządzeniach Wi-Fi.

W trybie mostka do mediów może być podłączony do dowolnego urządzenia zgodnego z Ethernetem — np. Inteligentnego telewizora, odtwarzacza multimedialnego, konsoli do gier albo PC — by zapewnić mu łączność Wi-Fi.

świetny sposób na pozbycie się plątaniny kabli! za każdym razem zrównoważone połączenie Dzięki naszej prostej w użyciu technice Roaming Assist nie musisz już ręcznie przełączać się pomiędzy RP-N12 i ruterem ASUS w trakcie przemieszczania się po domu.

Po włączeniu tej funkcji Twoje urządzenie samoczynnie zespoi się z najsilniejszym sygnałem Wi-Fi — niezależnie od tego, czy pochodzi z rutera, czy wzmacniacza. W ten sposób zawsze będziesz mieć bezawaryjne połączenie w dowolnym miejscu domu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.