Menu

Asus RT-AC1200

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Router Asus RT-AC1200 V2 Najwyższa sprawność AC1200 300+867Mbps Dwuzakresowy router Wi-Fi AC1200 z czterema antenami i funkcjami kontroli rodzicielskiej. Jednocześnie obsługiwane pasma 300 Mb/s (2,4 GHz) oraz 867 Mb/s (5 GHz) zapewniają wysoką przepustowość do superszybkich połączeń bezprzewodowych.

bezawaryjna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRT za pomocą interfejsu użytkownika ASUSWRT masz możliwość skonfigurowania, monitorowania, a także kontrolowania aplikacji sieciowych, a wszystko to wykonasz w jednym miejscu przy pomocy instynktownego pulpitu.

zagwarantuje on szybką instalację w ciągu 30 sekund, wykrywanie wielu i rozciągliwe ustawienia, które pomogą Ci stosownie zastosować sprawność swojej sieci. Podwójne połączenie WAN pozwala na Ci korzystanie z dwóch połączeń, czy także obsługę dwóch źródeł sygnału od rozmaitych ISP w jednym routerze.

w dodatku przystępna jest funkcja równoważenia obciążenia (load balance) i tryb awaryjny (failover), co zagwarantuje redundancję i stały dostęp do Internetu bez żadnych zakłóceń. Dużo grasz, a może spędzasz większość swego czasu na strumieniowaniu wideo? Niezależnie od Twojego planowanego stosowania router RT-AC1200 V2 oferuje Ci mechanizmy Quality of Service (QoS), dzięki którym możesz samemu zadecydować, jak wielka część przepustowości będzie przydzielana priorytetowo do dowolnie wybranego zadania.

dodatkowo funkcja monitorowania ruchu sieciowego umożliwia Ci sprawdzanie informacji dotyczących korzystania z Internetu za pośrednictwem klarownego interfejsu graficznego. Zarządzaj swoją siecią z dowolnego miejsca W obecnym czasie wymaga się od nas coraz obszerniejszej mobilności, dlatego posiadanie kontroli nad swoją siecią za pośrednictwem aplikacji stało się dla użytkowników ważniejsze niż kiedykolwiek w przeszłości.

Nowa aplikacja ASUS Router została wytworzona od podstaw dla zaoferowania instynktownej obsługi i bezawaryjności i zezwala na Ci instalację routera, zarządzanie ruchem w sieci, diagnozowanie problemów, a także aktualizację oprogramowania firmware, a wszystko to bez konieczności uruchamiania komputera.

Superszybkie połączenie Wi-Fi AC z technologią 256QAM™ do przyspieszenia połączeń bezprzewodowych W obecnym czasie wymaga się od nas coraz obszerniejszej mobilności, dlatego posiadanie kontroli nad swoją siecią za pośrednictwem aplikacji stało się dla użytkowników ważniejsze aniżeli kiedykolwiek w przeszłości.

Nowa aplikacja ASUS Router została stworzona od podstaw dla zaoferowania instynktownej obsługi oraz bezawaryjności i pozwala na Ci instalację routera, zarządzanie ruchem w sieci, diagnozowanie problemów i aktualizację oprogramowania firmware, a wszystko to bez konieczności uruchamiania komputera.

Obsługa dwóch częstotliwości zapewnia płynną łączność Router RT-AC53, który obsługuje równocześnie pasma 2,4 GHz i 5 GHz o przepustowości stosownie 300Mbps i 867Mbps, osiąga ogólną szybkość 1167Mbps, by zapewnić prędkość i stałość połączenia.

Dla podstawowych czynności, np. Oglądanie stron internetowych i p...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.