Menu

Asus RT-AC1200GU

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Dwuzakresowy router bezprzewodowy ASUS AC1200
z czterema zewnętrznymi antenami i funkcjami kontroli rodzicielskiej, proponujący płynne strumieniowanie filmów w serwisach YouTube i Netflix w rozdzielczości 4K

znaczne ulepszenie standardu AC z niezakłóconym sygnałem bezprzewodowym
ASUS RT-AC1200GU to dwuzakresowy router bezprzewodowy klasy gigabitowej pracujący w standardzie AC1200, wyposażony w cztery zewnętrzne anteny i technikę wysokiej mocy, a także gwarantujący arcytrudnie spory zasięg sygnału operacyjnego. Oferowana poprzez niego wysoka szybkość w standardzie 802.11ac wspaniale stanie na wysokości zadania w trakcie strumieniowania filmów o rozdzielczości choćby do 4K UHD, rozgrywki online z obsługą konsol najnowszej generacji takich jak Xbox One i PlayStation 4 i realizowania innych zadań wymagających wysokiej przepustowości. Wielofunkcyjne gniazdo USB 2.0 pozwala na sieciowe udostępnianie drukarki, dysku twardego albo korzystanie z funkcji 3G/4G Data Sharing, podczas gdy ASUS AiDisk zezwala na dostęp, udostępnianie i strumieniowanie plików ze swego domowego komputera na urządzeniach połączonych z Internetem.

Odkryj superszybką łączność Wi-Fi
RT-AC1200GU zapewnia superszybką gigabitową łączność w standardzie bezprzewodowym AC i prędkościami dochodzącymi do 867 Mb/s na paśmie 5 GHz, czyli trzy razy wyższymi niżeli w standardzie wireless-N. Tak wysoka wydajność bezprzewodowa pozwoli Ci cieszyć się ultrapłynną rozrywką online, bardziej responsywnym surfowaniem w Internecie i szybkim realizowaniem innych zadań wymagających znacznej przepustowości i to bez przewodowego połączenia z siecią.

Dwuzakresowe połączenia dla wysokiej kompatybilności i skuteczności
Udostępniając równocześnie pasma 2,4 GHz i 5 GHz z przepustowością odpowiednio 300 Mb/s i 867 Mb/s, RT-AC1200GU proponuje łączną przepustowość rzędu nawet 1167 Mb/s. Router ten umożliwia Ci wykonywanie podstawowych zadań, takich jak surfowanie w Internecie i pobieranie plików na paśmie 2,4 GHz oraz jednoczesne strumieniowanie treści w 4K UHD na kilku urządzeniach, rozgrywkę internetową, czy też inne wykorzystania wymagające wysokiej przepustowości na nieco mniej obciążonym paśmie 5 GHz.

Dodaj do swojej sieci dyski, drukarki i inne urządzenia
Uczyń z routera RT-AC1200GU swoje centrum mediów i obsługi urządzeń. Wykorzystując zintegrowane gniazdo USB 2.0, możesz podłączyć dyski zewnętrzne, drukarki, skanery i dużo innych sprzętów z łącznością USB, żeby udostępniać ich funkcjonalność na komputerach w swej sieci. Połączenie sprzętów z siecią sprawi, że dostęp do nich będzie łatwiejszy niżeli kiedykolwiek wcześniej.

Aplikacja ASUS Router steruj swoją siecią z dowolnego miejsca
W obecnym czasie wymaga się od nas co raz pokaźniejszej mobilności, dlatego posiadanie kontroli nad swoją siecią za pośrednictwem aplikacji stało się dla użytkowników ważniejsze niżeli kiedykolwiek w przeszłości. Nowa aplikacja ASUS Router została tworzona od podstaw dla zaoferowania instynktownej obsługi i bezusterkowości i pozwala na Ci instalację routera, zarządzanie ruchem w sieci, diagnozowanie problemów i aktualizację oprogramowania firmware, a wszystko to bez konieczności uruchamiania komputera.

przeznaczone połączenie Wi-Fi dla Twoich gości
Zapewnij gościom dostęp do Internetu bez konieczności podawania im swego osobistego hasła lub dopełniającego obciążania sieci. ASUS Guest Network obsługuje maksymalnie sześć wydzielonych sieci dla gości, przy czym każda z nich otrzyma własny limit przepustowości, a także osobne hasło. Goście nie będą mieli dostępu do Twojej głównej sieci ani żadnych podłączonych do niej sprzętów.

Twoja rodzina jest najważniejsza
Wi-Fi Pause wyłączy na chwilę Internet jest to więc idealna funkcja, gdy chcesz przyjemnie spędzić nieco czasu ze swoją rodziną!

Bezstresowe udostępnianie plików AiDisk
Funkcja AiDisk zezwala na Ci udostępnianie w Internecie plików zapisanych na dyskach USB. Możesz stworzyć własną nazwę domeny dla serwera FTP, a następnie udostępniać pliki swym przyjaciołom.

niezawodna kontrola i optymalizacja z ASUSWRT
Dzięki ASUSWRT masz możliwość konfigurowania, monitorowania, a także kontrolowania aplikacji sieciowych, a wszystko to wykonasz w jednym miejscu za pomocą instynktownego interfejsu użytkownika w postaci pulpitu. Oferując szybką instalację w ciągu 30 sekund, wykrywanie wielu oraz sprężyste ustawienia, ASUSWRT pomaga Ci maksymalnie użyć wydajność sieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.