Menu

Asus RT-AC51U

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Technologia xDSL 

Opis

Dwupasmowy router bezprzewodowy ASUS RT-AC51U (AC750) do wykorzystywania w domu i chmurzeCechy główne:- Dwupasmowa łączność bezprzewodowa 802.11ac (szybkość do 733Mbps)- rozszerzone pokrycie sygnałem dzięki dwóm, silnym odczepialnym antenom- Port USB umożliwiający udostępnianie drukarek, pamięci masowej i połączeń 3G/4G- Aplikacja ASUS AiCloud pozwala na synchronizowanie, udostepnianie i strumieniowanie plików w ruchu- Prosta, 30-sekundowa instalacja i idealne funkcje, takie jak monitorowanie sieci poprzez panel ASUSWRTNieodzowne przejście na ACRouter ASUS RT-AC51U z dwuzakresowym modułem bezprzewodowym AC750 oferuje szybką transmisję bezprzewodową w doskonałej cenie i zezwala na rozbudowę domowej sieci do najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ac.

Poznaj mocne strony jednoczesnej łączności na dwóch zakresach i ciesz się szybkością 300 Mb/s na częstotliwości 2,4 GHz, a także do 433 Mb/s w paśmie 5 GHz.Dzięki wielofunkcyjnemu gniazdu USB urządzenie RT-AC51U jest czymś więcej aniżeli tylko ruterem.

Podłącz dysk twardy na USB, a od razu uzyskasz serwer plików — i to taki, który sięga aż do chmury dzięki ASUS AiCloud. Możesz także podłączyć drukarkę USB do RT-AC51U i w ten sposób otrzymać serwer wydruku, udostępniając jedno urządzenie kilku użytkownikom.

Gniazdo USB współpracuje nawet z modemami sieci komórkowych 3G/4G, dzięki temu masz dwa połączenia szerokopasmowe (WAN) w jednym ruterze, więc nigdy już nie będziesz się martwić brakiem dostępu do Internetu.

Złącze możnazastosować do zasilania gadżetów w typu smartfonów i tabletów — ruter jako przydatna ładowarka.Prosty w użyciu interfejs ASUSWRT uwalnia moc RT-AC51U i proponuje sprawne narzędzia optymalizujące ruch sieciowy.

30-sekundowa konfiguracja i przystępne zarządzanie ruchem oznaczają,choćby sieciowi nowicjusze będą mogli korzystać z rozbudowanych funkcji urządzenia, natomiast progresywni użytkownicy pokochają obsługę IPv6, kilku sieci bezprzewodowych (SSID) i bezpiecznego dostępu przez VPN.Łączność bezprzewodowa nowej generacji 802.11ac, nawet 3X szybsza, aniżeli w adapterach 1x1 NOpierając się na Wi-Fi piątej generacji (Wi-Fi 5G), nowy chipset 802.11ac zagwarantuje ruterowi RT-AC51U szybszą transmisję bezprzewodową aniżeli w technice N.

Na paśmie 2,4 GHz osiąga 300 Mb/s, natomiast na zakresie 5 GHz dochodzi do 433 Mb/s. Rozszerzona przepustowość to także wyższa objętość sieci Wi-Fi w Twoim domu. Przy dzisiejszych notebookach, komputerach stacjonarnych, tabletach i smartfonach bazujących na Wi-Fi, nadszedł już czas na przejście na nową generację i uzyskanie udoskonalonych połączeń teraz i w przyszłości.Obsługa dwóch częstotliwości zapewnia wysoką kompatybilność i skutecznośćDzięki możliwości jednoczesnej pracy na pasmach 2.4GHz i 5GHz z przepustowością optymalnie 300 i 433 Mbps, RT-AC51U zagwarantuje łączną szybkość rzędu 733 Mbps i zagwarantuje całkowitą stabilność pracy.

Podstawowe czynności związane z Internetem, takie oglądanie stron, czy pobieranie plików, mogą odbywać się na paśmie 2.4 GHz, natomiast bardziej wymagające operacje, takie jak strumieniowanie filmów Full HD, gry online, czy aplikacje zużywające dużo transferu - na mniej zatłoczonym paśmie 5 GHz.Koniec z martwymi strefami — 150% zasięgu!solidna, dwukierunkowa transmisja zwiększa zasięg Wi-Fi o 150% w porównaniu z konwencjonalnymi routerami.

niepowtarzalny design RT-AC51U powoduje,za każdym razem można na niego liczyć.Dodaj zewnętrzną pamięć, drukarki i inne urządzenia do swojej sieciDzięki zaimplementowanemu gniazdu USB do RT-AC51U możesz podłączać zewnętrzne magazyny informacji, drukarki i inne urządzenia i od razu udostępniać je w całej sieci.sprawna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRTŁatwa instalacja w 3 krokach Skorzystaj ze smartfona, tabletu albo komputera PC, aby skonfigurować router firmy ASUS w ciągu 30 sekund* w trzech nieskomplikowanych krokach.

starczy podłączyć kable do routera, uruchomić przeglądarkę i progresywnać zgodnie z poleceniami kreatora instalacji,zjednoczyć się z intranetem.ASUS AiCloud – Twój świat na życzenieASUS AiCloud pozwala Ci korzystać z osobistych informacji wszędzie i zawsze tam, gdzie masz dostęp do Internetu.

Łączy Twoją sieć domową i usługę dysku internetowego*, a także pozwala na korzystanie z nich za pośrednictwem aplikacji mobilnej AiCloud dla smartfonów iOS albo Android albo przez spersonalizowany adres URL w oglądarce WWW.Pobieranie i strumieniowanie z każdego miejscaDownload Master i lepszy serwer multimedialny pozwalają na pobieranie i odtwarzanie plików multimedialnych, przechowywanych na załączonej do routera pamięci USB, na kompatybilnych urządzeniach takich jak komputer PC, tablet, PS3, Xbox i telewizor Smart TV.Obsługa serwerów VPNŁatwe tworzenie serwerów VPN - surfuj po Internecie i korzystaj ze swych danych niezależnie od tego gdzie jesteś.

Dzięki szyfrowaniu MPPE transmisja informacji jest zawsze bezpieczna.Bezpieczeństwo: - 64-bit WEP- 128-bit WEP- WPA2-PSK- WPA-PSK- WPA-Enterprise- WPA2-Enterprise- Zasięg z 802.1x- Obsługa WPSFunkcje specjalne: - Udostępnianie łącza 3G/4G- AiCloud- Serwer wydruku- Download Master- AiDisK- SSID- Kontrola rodzicielska- Może pracować jako bezprzewodowy router oraz APZasilanie: - Wejście AC: 110V~240V (50/60Hz)- Wyjście DC: 12V (max.

prąd 1A)Oprogramowanie: - ASUS WRT- ASUS AiCloudWymagania sprzętowe: Akcesoria w komplecie: - Router AC750 RT-AC51U - kabel RJ-45- Zasilacz- Przewodnik- Karta gwarancyjna- Płyta CD (instrukcja obsługi i program instalacyjny)rozmiary: - Szerokość: 189 mm- Głębokość: 129 mm- Wysokość: 36 cmPozostałe atrybuty: - AC750 (300 + 433 Mbps)- QoS Pro- Filtr URL- Monitorowanie Real-time Traffic- Multi-SSID- Przycisk WPS/Restart/Zasilanie/Włącznik WiFi- Download Master- Media server- Dostęp dla gości- Serwer plików- Firewall- Wykrywanie włamań SPI- Mapa sieci- Monitor ruchu- Obsługa podwójnego łącza- Obsługa Multicast Proxy- samoczynny adres IP/Statyczny- PPPoE (MPPE), PPTP, L2TPVPN:- IPSec Pass-Through- L2TP Pass-Through- PPTP server- OpenVPN server- OpenVPN client...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.