Menu

Asus RT-AC52U

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Technologia xDSL 

Opis

Dwuzakresowy router Wi-Fi AC750 z dwiema antenami o wysokim zysku mocy i gniazdem USB

  • Dwupasmowa łączność bezprzewodowa 802.11ac o prędkości do 733 Mbps
  • powiększony zasięg z dwiema zainstalowanymi na stałe antenami o wysokim zysku mocy
  • Port USB umożliwiający udostępnianie drukarek, pamięci masowej i połączeń 3G/4G
  • Aplikacja ASUS AiCloud pozwala na synchronizowanie, udostępnianie i strumieniowanie plików w ruchu
  • Prosta, 30-sekundowa instalacja i rewelacyjne funkcje, takie jak monitorowanie sieci poprzez panel ASUSWRT

Ruter ASUS RT-AC52U B1 z dwuzakresowym modułem bezprzewodowym AC750 oferuje szybką transmisję bezprzewodową w nieprzeciętnej cenie i pozwala na rozbudowę domowej sieci do najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ac. Poznaj mocne strony jednoczesnej łączności na dwóch zakresach i ciesz się szybkością 300 Mb/s na częstotliwości 2,4 GHz oraz do 433 Mb/s w paśmie 5 GHz.

Dzięki wielofunkcyjnemu gniazdu USB urządzenie RT-AC52U B1 jest czymś więcej niżeli tylko ruterem. Podłącz dysk twardy na USB, a od razu uzyskasz serwer plików i to taki, który sięga aż do chmury dzięki ASUS AiCloud. Możesz także podłączyć drukarkę USB do RT-AC52U B1 i w ten sposób dostać serwer wydruku, udostępniając jedno urządzenie kilku użytkownikom. Gniazdo USB współpracuje nawet z modemami sieci komórkowych 3G/4G, dzięki temu masz dwa połączenia szerokopasmowe (WAN) w jednym ruterze, więc nigdy już nie będziesz się martwić brakiem dostępu do Internetu. Złącze możnazastosować do zasilania gadżetów w typu smartfonów i tabletów ruter jako przydatna ładowarka.

Prosty w użyciu interfejs ASUSWRT uwalnia moc RT-AC52U B1 i proponuje produktywne narzędzia optymalizujące ruch sieciowy. 30-sekundowa konfiguracja i nieskomplikowane zarządzanie ruchem oznaczają,choćby sieciowi nowicjusze będą mogli korzystać z rozbudowanych funkcji urządzenia, natomiast innowacyjni użytkownicy pokochają obsługę IPv6, kilku sieci bezprzewodowych (SSID) i bezpiecznego dostępu przez VPN.


Funkcje specjalne
SmartQoS- WMM- Definiowane przez użytkownika reguły IP/MAC/gniazd- Zarządzanie przepustowością przesyłania / pobierania- ACK/SYN/FIN/RST/ICMP z najwyższym priorytetemKontrola rodzicielskaSieć dla gości: 2.4 GHz x 3, 5 GHz x 3Serwer VPN: IPSec Pass-Through, PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, PPTP Server, OpenVPN ServerKlient VPN: PPTP client, L2TP client, OpenVPN clientUdoskonalony serwer mediów (kompatybilny z aplikacją AiPlayer)- Obraz: Jpeg- Dźwięk: mp3, wma, wav, pcm, mp4, lpcm, ogg- video: asf, avi, divx, mpeg, mpg, ts, vob, wmv, mkv, movAiCloud personalny serwis chmury3G/4G data sharingSerwer druku- Obsługa drukarek wielofunkcyjnych (wyłącznie w Windows)- Obsługa protokołu LPRDownload Master (zarządzanie pobieraniem)- Obsługa bt, nzb, http, ed2k- Obsługa kodowania, DHT, PEX, a także linków typu magnet- Sterowanie przepustowością przesyłania i pobierania- Planowanie pobieraniaSerwer plików AiDisk fSerwery Samba i FTP z opcjami zarządzania kontemObsługa IPTV

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.