Menu

Asus RT-AX68U

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Dwuzakresowy router AX2700 Dual Band WiFi 6 (802.11ax) z obsługą kompletu zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro, nowoczesną kontrolą rodzicielską, trybem rozgrywki mobilnej, agregacją łączy WAN i obsługą aplikacji ASUS Router do łatwej instalacji i zarządzania

  • Wysoka wydajność łączności Wi-Fi 6 ciesz się wysokimi prędkościami do 2700 Mb/s dzięki obsłudze standardu Wi-Fi 6 (802.11ax)
  • pakiet zabezpieczeń sieciowych klasy komercyjnej darmowe na całe życie oprogramowanie ASUS AiProtection Pro napędzane przez kierunek Micro oraz szyfrowanie WPA3 do ochrony Twojego domu
  • większa prywatność w każdym miejscu funkcja Instant Guard za jednym kliknięciem zapewni Ci bezpieczny dostęp do Internetu za pośrednictwem routera RT-AX68U z dowolnego miejsca na świecie
  • Kontrola rodzicielska dla wszelkich grup wiekowych spersonalizujesz ustawienia dla przeróżnych grup wiekowych, gwarantując swoim dzieciom bezpieczny dostęp, jakiego potrzebują
  • Obsługa technologii ASUS AiMesh stworzysz rozciągliwą, płynnie pracującą sieć dla całego domu przy zastosowaniu routerów kompatybilnych z AiMesh

RT-AX68U

Korzystając ze stylowego routera ASUS RT-AX68U, cieszysz się szybkim połączeniem WiFi ze szczyptą elegancji w swym domu albo studiu. Najnowszy kanon WiFi 6 zagwarantuje wyjątkowo płynne połączenia dla każdego urządzenia, choćby gdy jest ich nad wyraz mnóstwo!

Uczyń Internet miejscem bezpiecznym dla wszystkich

komplet zabezpieczeń AiProtection Pro z nowoczesną kontrolą rodzicielską za darmo na cały okres wykorzystywania. Zagwarantuje Ci pełen spokój ducha, a w dodatku możesz kontrolować wszystkie wydarzenia w swojej sieci za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne.

pokaźniejsza prywatność w każdym miejscu

Instant Guard za jednym kliknięciem zapewni Ci bezpieczny dostęp do Internetu za pośrednictwem routera RT-AX68U z każdego miejsca na świecie, dzięki technologii zaszyfrowanego tunelowania danych VPN. Router RT-AX68U pozwala Ci zabierać swoją sieć domową w dowolne miejsce, dzięki czemu unikniesz korzystania z zewnętrznych sieci VPN opartych na interfejsie webowym!

Kontrola rodzicielska dla wszelkich grup wiekowych

Zapewnij swoim dzieciom dostęp do Internetu, jakiego potrzebują, niezależnie od ich wieku, dzięki sprężystym funkcjom kontroli rodzicielskiej oferowanym przez router RT-AX68U. Pozwala na Ci to dokonanie spersonalizowanych ustawień dla przeróżnych grup wiekowych.

Sterowanie siecią w Twoim stylu

RT-AX68U usuwa wszelki stres podczas zarządzania siecią domową. Jest on nieskomplikowany w instalacji i zapewnia komfortowy przegląd aktualnej sytuacji za pomocą intuicyjnego interfejsu na PC lub aplikacji mobilnej ASUS Router. Za jedynie kilkoma dotknięciami ekranu lub kliknięciami możesz sprawdzić kiedy nowe urządzenia łączyły się z siecią, dowiesz się o nowych przystępnych aktualizacjach i możesz dostosować ustawienia routera do swych potrzeb.

sprężysta i skalowalna łączność sieciowa

Gdy tylko potrzebny Ci będzie obszerniejszy zasięg albo nowe funkcje, w każdej chwili możesz po prostu dodać kolejny kompatybilny router do swej sieci AiMesh!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.