Menu

Asus RT-AX92U

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Router ASUS RT-AX92U AX6100 dwupak Czarny Wyższa ilość maszyn jednocześnie przyłączanych do sieci Wi-Fi Wykorzystując bezprecedensowe połączenie OFDMA, a także MU-MIMO, technika 802.11ax (Wi-Fi 6) zagwarantuje obsługę choćby 4 razy wyższej liczby ulepszoną skuteczność sieci o wysokim obciążeniu.

Poprzednia generacja Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) jest w stanie obsługiwać tylko jedno urządzenie na każdym kanale sieciowym w tym samym czasie, co prowadzi do wyjątkowo nieefektywnego stosowania przystępnej przepustowości.

Obsługa technologii OFDMA w standardzie Wi-Fi 802.11ax umożliwia dzielenie każdego kanału na mniejsze podkanały, co z kolei pozwala na łączenie ze sobą sygnałów z różnorodnych urządzeń i ich jednoczesną transmisję.

Takie rozwiązanie zapewnia redukcję latencji w celu uzyskania bardziej płynnych wrażeń podczas korzystania z sieci Wi-Fi, przy ulepszonej ogólnej responsywności. Podwójne przyspieszenie zaprojektowane do rozgrywki z niskim pingiem System Wi-Fi AiMesh AX6100 wykorzystuje adaptacyjną kontrolę jakości usług (Adaptive QoS), która nadaje priorytetu kompletom z gier dla bardziej płynnej rozgrywki online.

na dodatek dysponuje on zintegrowaną technologią wtfast®, która znajduje i zabezpiecza najkrótszą trasę pomiędzy urządzeniem, na którym toczy się rozgrywka, a serwerem gry, aby zminimalizować w ten sposób ping i opóźnienia.

nowoczesna kontrola rodzicielska Chroń swoje dziecko, gdy zacznie ono swoją przygodę z Internetem. Najnowocześniejsza ochrona rodzicielska w komplecie AiProtection w jednym miejscu oferuje Ci wszystkie funkcje zarządzania, jakich Ci trzeba, a intuicyjny interfejs użytkownika ogromnie usprawnia oglądanie i wprowadzanie ustawień bezpieczeństwa aplikacji dla wszelkich sprzętów poszczególnych członków rodziny.

Bezpieczniejszy Internet dla Twojej rodziny i maszyn Każdy członek Twojej rodziny, nieważne czy stary, czy młody jest w każdym momencie połączenia z siecią narażony na zróżnicowane zagrożenia internetowe. System Wi-Fi AX6100 proponuje zestaw zabezpieczeń AiProtection Pro napędzany przez trend Micro™, który zawiera regularnie aktualizowane sygnatury bezpieczeństwa dla ochrony Twoich urządzeń i osobistych informacji przed zagrożeniami z Internetu.

Ten silny zestaw bezpieczeństwa zagwarantuje innowacyjne funkcje kontroli rodzicielskiej w celu blokowania określonych witryn internetowych i typów aplikacji przenośnych. Dzięki AiMesh ochroną tą są objęte wszystkie Twoje urządzenia połączone z siecią, niezależnie od tego, do którego routera RT-AX92U dane urządzenie jest podłączone.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.