Menu

Asus RT-N19

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Bezprzewodowy router Wi-Fi ASUS RT-N19 Czarny Superszybka sieć Wi-Fi jednocześnie z podłączeniem kablem RT-N19 może zapewnić wysoką efektywność sieci bezprzewodowej. Z prędkością na poziomie 2,4 GHz jest 2 razy szybszy charakterystyczne routery z serii Wireless-N300, osiągając 600 Mb/s.

Bezprzewodowy router ASUS RT-N19 o pokaźnej mocy zapewnia niesamowitą skuteczność i zasięg. Dzięki interfejsowi ASUSWRT możesz błyskawicznie skonfigurować sieć, przystosować opcje dostępu użytkownika i obserwować siłę sygnału.

Zoptymalizowany pod kątem gry online i przesyłania strumieniowego w rozdzielczości HD QoS producenta ASUS zagwarantuje przepustowość danych przychodzących i wychodzących równocześnie przy połączeniach przewodowych, jak i bezprzewodowych.

Z ASUS RT-N19 możesz zdefiniować grę online i przesyłanie strumieniowe HD jako najwyższy priorytet, redukując wszelkie opóźnienia. Aplikacja ASUS Router — kontrola sieci w dowolnym miejscu W coraz bardziej mobilnym życiu kontrola sieci za pośrednictwem aplikacji odgrywa bardzojszą rolę, aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

Nowa aplikacja ASUS Router została produkowana z myślą o instynktownej i bezawaryjnej obsłudze, umożliwiając konfigurację routera, zarządzanie ruchem sieciowym, diagnozowanie problemów z połączeniem, a choćby aktualizację oprogramowania układowego bez konieczności uruchamiania komputera.

Cztery zewnętrzne anteny o wysokiej wydajności modelu RT-N19 zwiększają zasięg Wi-Fi i sprawność wielu maszyn w Twoim domu. Twoja rodzina jest najważniejsza Dbaj o bezpieczeństwo dzieci podczas przeglądania Internetu z ASUS RT-N19.

Wszystkie funkcje zarządzania, których potrzebujesz, znajdują się w jednym miejscu, a instynktowny interfejs usprawnia oglądanie i ustawianie zabezpieczeń na wszystkich urządzeniach należących do poszczególnych członków rodziny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.