Menu

Asus System WiFi ZenWiFi CD6 AC1500 1-pak Biały

Cechy produktu
  • Producent Asus 
Opis

Zasięg dla całego domuSystem ZenWiFi AC składa się z jednego routera ASUS AC1500 oraz dwóch węzłów rozszerzających, które wykorzystują wyjątkowe technologie zapewniające Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi zarówno we wnętrzu Twojego domu, jak i na zewnątrz!

rozciągliwy dobór nazw sieciWyjątkową funkcją ZenWiFi jest nowoczesna możliwość wyboru nazw Twoich sieci Wi-Fi: jednej nazwy dla wszystkiego albo przeróżnych nazw dla każdego pasma częstotliwości. Dobór należy do Ciebie!

Konfiguracja łatwiejsza aniżeli kiedykolwiek wcześniejKonfiguracja w trzech krokach przy pomocy aplikacji ASUS Router Włącz ZenWiFi AC Mini Stwórz nazwę sieci Wi-Fi i konto administratora Zaczekaj trzy minuty i gotowe!

Co sprawia, iż konfiguracja ZenWiFi AC jest tak nieskomplikowana?Jednorazowa konfiguracja z funkcją samoczynnej synchronizacji dla wszelkich koncentratorów w każdym pakiecieW skrócie: musisz uruchomić konfigurację za pomocą routera, czyli jednostki ze zdejmowanym paskiem z klarownego plastiku wokół obudowy.Inteligentne funkcje do inteligentnych domówZenWiFi AC Mini znakomicie współpracuje z urządzeniami inteligentnego domu w tym obsługuje umiejętności Alexa (Alexa Skills).

technika AiMesh. Łatwa konfiguracja. Sprężyste zarządzanie.nawet początkujący użytkownicy mogą momentalnie zainstalować technikę AiMesh, a bardziej doświadczeni użytkownicy z pewnością docenią pokaźny zestaw progresywnych funkcji sieciowych.Uczyń Internet bezpieczniejszym miejscem dla każdegoPakiet AiProtection Classic z kontrolą rodzicielską jest darmowy w całym okresie stosowania urządzenia.

zagwarantuje Ci to pełen spokój ducha, a w dodatku zezwala na kontrolowanie wszystkiego, co dzieje się w Twojej sieci za pośrednictwem aplikacji na urządzenia przenośne.Bezpieczeństwo: AiProtection: AiProtection Classic Router Security Assessment: Tak Malicious site blocking: Tak Two-Way IPS: Nie Infected Device Prevention and Blocking: Tak Parental Control: Tak Parental Control Customized Internet schedule: Tak Maximum Parental Control profile: 16 Maximum Parental Control content filter rule: 16 Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Operating mode:Wireless router mode Range extender mode Access point mode Free OS upgrade: Tak Firewall: Tak Maximum Firewall keyword filter: 64 Maximum Firewall network service filter: 32 Maximum Firewall URL filter: 64 Wake on LAN (WOL): Tak SSH: Tak Configuration backup and restore: Tak Diagnosis tools: Tak Feedback system: Tak System log: Tak Funkcje specjalne: Zasilanie: Wejście AC: 110 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) Wyjście DC: 12 V z maks.

Prąd 1 A. Oprogramowanie: oczekiwania sprzętowe: Akcesoria w komplecie: ZenWiFi AC Mini kabel Ethernet RJ45 Zasilacz Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna rozmiary: Pozostałe właściwości: Procesor: QCN5502 Pamięć: 32 MB Flash, 128 MB RAM...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.