Menu

D-Link DIR-853

Cechy produktu

  • Producent D-Link 

Opis

Wszechstronność w standardzie AC DIR-853 to produktywny i niedrogi router asygnowany dla użytkowników domowych i drobnych biur. Router udostępnia niezwykle prędkie połączenia bezprzewodowe do 1300 Mbit/s, a w przypadku awarii głównego łącza zezwala na współdzielenie połączenia szerokopasmowego poprzez modem 3G/LTE.

Dzięki technologii MU-MIMO dużo podłączonych maszyn jednocześnie może korzystać z produktywnych połączeń i przesyłać obfite pliki, strumieniować video lub grać online bez zakłóceń. Bezpieczne połączenia wbudowana w DIR-853 zapora sieciowa i progresywnego technologie powiększające poziom ochrony zapewniają bezpieczne przesyłanie informacji i bronią użytkowników przed atakami z sieci.Router, który pozwala na tworzenie bezpiecznych tuneli VPN (Virtual Private Network), zostałzaopatrzony w mechanizm odfiltrowania treści SafeDNS/SkyDNS zezwalający blokować treści w sytuacji dzieci lub ograniczać dostęp do wybranych serwisów pracownikom.

na dodatek można bronić sieć domową przed atakami przez wyłączenie sieci WiFi za pomocą specjalnego przycisku. Urządzenia podłączone poprzez kable LAN nie tracą wówczas połączenia z Internetem. Łatwa konfiguracja i sporo trybów pracy Pracę routera możnadopasować do swych potrzeb przy pomocy wygodnego i instynktownego interfejsu w przeglądarce, umożliwiającego wybór jednego z dostępnych trybów pracy: routera, punktu dostępowego, wzmacniacza albo klienta.

Port USB Do portu USB można podłączyć nie tylko modem, lecz także pamięć USB, która będzie dostępna przez sieć albo drukarkę. Drukarka USB może zostać przekształcona w drukarkę sieciową, do której posiadają dostęp wszyscy podłączeni do sieci Wi-Fi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.