Menu

D-Link DWR-730

Cechy produktu
  • Producent D-Link 
  • Technologia GSM 
Opis
przenośny Router HSPA+ DWR-730 zezwala na dostęp do szerokopasmowych sieci bezprzewodowych na całym świecie.
Po uzyskaniu połączenia można przesyłać informacje i korzystać ze strumieniowej transmisji multimedialnej w ruchu. Po włożeniu karty SIM można współużytkować połączenie internetowe 3G poprzez bezpieczną sieć bezprzewodową 802.11g.
Stały kontakt z dowolnego miejsca Router jest tak niepokaźny i lekki, że można go nosić w kieszeni. Nie trzeba się zastanawiać, gdzie go umieścić, ponieważ działa z zasilaniem akumulatorowym, które zapewnia do czterech godzin nieustannego połączenia z transmisją informacji. Dzięki technice szerokopasmowej 3G HSPA+ router pobiera dane z szybkością do 21,6 Mb/s (wysyła z prędkością do 5,76 Mb/s), jest to więc wyśmienite urządzenie do korzystania z Internetu, np. Podróży.
Zgodność ze standardami SMS DWR-730 może realizować wszystkie funkcje związane z przesyłaniem wiadomości tekstowych, jakie proponuje telefon komórkowy - wysyłanie, odbieranie, odpowiadanie, przekazywanie i eliminowanie. Można również wyświetlać listę kontaktów zapisaną na karcie SIM. Menedżer kontaktów umożliwia także edycję, dodawanie, , a także importowanie kontaktów.
progresywne zabezpieczenia sieciowe Router ma wbudowaną zaporę, która broni przed potencjalnymi atakami z Internetu. Są w niej stosowane najlepsze metody szyfrowania transmisji bezprzewodowej (WPA/WPA2), co zapobiega podłuchiwaniu.
Prosta instalacja i obsługa Router można prędko i łatwo zainstalować niemal wszędzie. Jest istotnie komfortowy w sytuacjach, gdy trzeba ekspresowo skonfigurować improwizowaną sieć bezprzewodową oraz gdy dostęp do klasycznej sieci jest niemożliwy.
Pozostałe właściwości
Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej:- WEP 64-bit/128-bit- WPA-PSK Auto(TKIP/AES)- WAP2-PSK Auto(TKIP/AES)- Przycisk WPSZaawansowane funkcje:- wbudowany firewall- zastosowana zapora NAT- UPnPAntena:- zastosowana antena 3G oraz antena Wi-FiKontrolki LED:- Siła sygnału- Bateria - Wi-Fi- SMS
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.