Menu

D-Link DWR-921

Cechy produktu
 • Producent D-Link 
 • Technologia GSM 
Opis
Router D-Link DWR-921 4G LTE

Router D-Link DWR-921 4G LTE zezwala na dostęp, a także współużytkowanie szerokopasmowej sieci komórkowej LTE 4G albo 3G. Po połączeniu użytkownik może przesyłać dane, strumieniować materiały multimedialne oraz wysyłać wiadomości SMS. Wystarczy w urządzeniu umieścić kartę SIM/USIM, aby współużytkować połączenie LTE 4G lub 3G z Internetem za pośrednictwem bezpiecznej sieci bezprzewodowej lub jednego z czterech przystępnych portów Ethernet. Router LTE 4G DWR-921 został zaprojektowany tak, żeby zapewniać bezustanne połączenie z Internetem. Funkcja obsługi sieci LTE 4G oraz 3G pozwala samoczynnie przełączać się na sieć 3G w przypadku, kiedy osłabnie sygnał sieci LTE 4G. Natomiast dodatkowa opcja połączenia z siecią WAN xDSL/FTTH poprzez przewód Ethernet zagwarantuje połączenia z Internetem choćby w przypadku, kiedy łącze stałe lub sieć komórkowa ulegną awarii.

szybki Internet w sieci komórkowej
Router 4G LTE pozwala nawiązywać połączenia z siecią LTE 4G, oferując możliwość pobierania danych z maksymalną prędkością 100 Mb/s i przesyłania danych z maksymalną szybkością do 50 Mb/s. Pozwala to komfortowo korzystać ze stron WWW, a równocześnie strumieniowo przesyłać muzykę i filmy bez konieczności buforowania.

Bezpieczne połączenia przewodowe i bezprzewodowe
W routerze DWR-921 zastosowano podwójną zaporę sieciową (SPI i NAT), co pozwala zapobiec potencjalnym atakom przeprowadzanym przez Internet. Szyfrowanie sieci bezprzewodowej przy użyciu standardów WPA/WPA2 gwarantuje jej bezpieczeństwo. Dzięki temu połączenia LTE 4G lub 3G mogą być udostępniane do współużytkowania w bezpieczny sposób, bez obawy o to, że do sieci mogą mieć dostęp nieuprawnieni użytkownicy.

Prosta instalacja i wykorzystywanie
Router Wi-Fi AC750 Multi-WAN można szybko i z łatwością zainstalować praktycznie w każdej lokalizacji. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi instalacji konfiguracja i podłączenie to kwestia kilku minut. Router jest świetnym rozwiązaniem w sytuacjach, gdy momentalnie trzeba uruchomić sieć, lub w lokalizacjach, gdzie brak możliwości klasycznego przewodowego podłączenia. Z DWR-118 można korzystać w autobusach, pociągach albo łodziach, gdzie pasażerowie będą mieć dostęp do Internetu w trakcie podróży.

Gwarancja: 24 miesiące

liczba portów: 1xWAN 4xLAN 1xSIM

Funkcje routera D-Link DWR-921 4G LTE

 • Interfejsy urządzenia
  - Cztery porty sieci LAN — Ethernet 10/100
  - Port sieci WAN (RJ-45)
  - Dwie odłączane anteny LTE 4G / 3G
 • szybkość przesyłania danych
  - Maksymalnie 300 Mb/s do/od klientów sieci 802.11n (wersja sprzętowa C1)
  - Wysyłanie do sieci LTE: maksymalnie 50 Mb/s
  - Pobieranie z sieci LTE: maksymalnie 100 Mb/s
 • Standardy
  - 802.11n, zgodność ze standardami 802.11g/b
  - 802.3
  - 802.3u
 • Pasmo UMTS/HSDPA/HSUPA
  - 900/2100 MHz
  - Klasa zasilania 3
 • Pasmo LTE
  - 900/1800/2600/800 MHz
 • Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej
  - 64/128-bitowe szyfrowanie WEP (Wired Equivalent Privacy)
  - WPA i WPA2 (Wi-Fi Protected Access)
 • Zapora sieciowa
  - Translacja adresów sieciowych (NAT — Network Address Translation)
  - oczyszczanie zestawów na podstawie inspekcji stanu (SPI — Stateful Packet Inspection)
 • Sieć VPN
  - Przepuszczanie kompletów sieci VPN L2TP/PPTP/IPSEC
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.