Menu

D-Link DWR-932

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Technologia GSM 

Opis

mobilny Hotspot/Router TP-Link Wi-Fi 4G LTE 150 Mb/sSuperszybkie połączenie LTE 4G z szybkością pobierania do 150 Mb/s. Wbudowana bateria to 4 godziny bezustannej pracy zdalnej. I zastosowany moduł Wi-Fi, do którego podłączyć można wszystkie mobilne urządzenia swoje oraz swoich znajomych.cechy główne:Twój osobisty hotspotDWR-932 to mobilny hotspot Wi-Fi wykorzystujący technikę 4G LTE Cat4.

umożliwia szybką i jednostajną transmisję danych z dowolnego miejsca z dostępem do sieci komórkowej.niemało możliwościZamiast ograniczać się do pojedynczego połączenia internetowego poprzez modem USB, DWR-932 zezwala na utworzenie sieci Wi-Fi, która udostępnia połączenie Internetowe wielu użytkownikom.Internet dla wszelkichKompaktowe rozmiary i zastosowana bateria zezwalają na współdzielenie połączenia internetowego w dowolnym miejscu.

Dla swych znajomych, rodziny, by umożliwić dostęp do poczty e-mail, Skype czy surfowania po sieci, wielu urządzeniom równocześnie.Dostęp bez ograniczeńWystarczy umieścić kartę SIM w urządzeniu, aby współdzielić dostęp do Internetu swym znajomym i rodzinie.

idealny kompan w podróży. I w podróży.rozciągliwośćDWR-932 zezwala na natychmiastowy dostęp do Internetu, prosto z kieszeni, do której prosto go włożysz. Funkcja WPS umożliwia prędkie parowanie maszyn, przy użyciu bezpiecznego szyfrowania polączenia.

Natomiast zaimplementowana bateria Li-on 2020 mAh to pewność 4 godzinnej, nieprzerwanej pracy z szybkością 150 Mb/s.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.