Menu

D-Link Router DIR-X5460 AX5400 1xWAN 4xLAN 2xUSB

Cechy produktu

  • Producent D-Link 

Opis

Router bezprzewodowy D-Link AX5400 WiFi6 DIRX5460

Czas na WiFi 6.
Korzystaj z ultra wydajnego Wi-Fi. Zaktualizuj domowy router do technice Wi-Fi nowej generacji. Korzystaj z innowacji Wi-Fi 6, które niesłychaną przepustowość, prędkość i bezpieczeństwo dla wszystkich maszyn wewnątrz sieci.

szybkość i sprawność sieci bezprzewodowej dzięki WiFi 6.
Wi-Fi 6, znany również jako 802.11ax, to nowa generacja technice Wi-Fi. Oferuje wyraźne ulepszenia w porównaniu do poprzedniego standardu Wi-Fi 802.11ac. Dzisiaj można oglądać video, grać w gry online i przeglądać zasoby Internetu z nieosiągalną wcześniej prędkością i sprawnością z każdego pokoju w domu i z wielu urządzeń jednocześnie.

Nowa generacja jeszcze szybszego WiFi.
Zacznij korzystać z WiFi 6 o przepustowości aż do 1,8 Gb/s. To o 90% szybsze połączenia w paśmie 2,4 i prawie 40% w paśmie 5 GHz niżeli w standardzie AC. To efektywność, która pozwala bezproblemowo oglądać zasoby Internetu, strumieniować 4K, a także grać w gry online.

technologia jutra dostępna dzisiaj.
Wi-Fi 6 wykorzystuje modulację 1024-QAM w celu zapewnienia sygnału, który przesyła o sporo większe zestawy oraz wykorzystuje pokaźne kianał 160 MHz. W wyniku czego dostępne jest ultraszybkie Wi-Fi o niespotykanej skuteczności. Dzisiaj bez przeszkód i buforowania można korzystać z rozwiązań rzeczywistości wirtualnej, przesyłania strumieniowego 4K na żywo, a także szybszego pobierania plików.

Sygnał, które sięga dalej.
Cztery anteny zewnętrzne o obszernym zysku mocy, a także wbudowane wzmacniacze współpracują ze sobą, aby udostępnić szerszy i niezawodny sygnał Wi-Fi. Gwarantując zasięg sieci w całym domu w konsekwencji docierając do pokaźniejszej liczby pomieszczeń2.

Gospodarstwo domowe z wieloma urządzeniami mobilnymi? Nie ma problemu.
Wi-Fi 6 łączy technologie OFDMA i MU-MIMO, w celu nawet czterokrotnego powiększenia całkowitej liczby maszyn obsługiwanych poprzez sieć. Dzięki czemu bez problemu można korzystać z najnowszych technologii w inteligentnym domu. OFDMA odpowiada za jednoczesne przesyłanie informacji do wielu urządzeń, dzięki czemu wszyscy użytkownicy domowej sieci Wi-Fi korzystają z niej z niespotykaną efektywnością.

Procesor
DIRX1860 poradzi sobie z przetwarzaniem ogromnej liczby transferów informacji, dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 880 MHz, o sporo obszerniejszej mocy przetwarzania w porównaniu z dowolnym lubianym routerem WiFi 5. Dzięki temu można cieszyć się grą bez opóźnień i strumieniowaniem 4K / HD na żywo bez buforowania.

WiFi 6 najnowsze zabezpieczenia z potężnym szyfrowaniem.
Prywatność stała się potrzebnym elementem cyfrowego życia. Dzięki zaimplementowanej zaporze sieciowej (NAT), samoczynnym zabezpieczeniom, regularnym aktualizacjom oprogramowania oraz kopiom zapasowym, kreatorowi VPN do wirtualnej sieci prywatnej i najistotniej innowacyjnym zabezpieczeniom WiFi 6, DIRX1860 zagwarantuje spokój ducha, gdy jesteś online.

To Ty rządzisz swoją siecią
Covr zezwala na ustalenie reguł zapewniających bezpieczeństwo dla dzieci online. Gdy przyjdzie pora wspólnego posiłku, czas na odrabianie pracy domowej, przerwy od grania lub korzystania z Internetu, funkcja kontroli rodzicielskiej dostępna w mobilnej aplikacji pozwala na wyłączenie bądź włączenie dostępu do sieci.

Łatwe ustawienie. Komfortowa kontrola.
Z bezpłatną aplikacją D-Link Wi-Fi konfiguracja jest szybka i nieskomplikowana. Postępowanie zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie pozwala w kilku krokach skonfigurować router.


Bezpieczeństwo
Oprogramowanie jest samoczynnie aktualizowane, dzięki czemu router zawsze korzysta z najnowszych zabezpieczeń. Funkcja Dual Image zapisuje obraz przywracania przed każdą aktualizacją,za każdym razem można było skorzystać z kopii zapasowej. Wbudowane 128-bitowe szyfrowanie jest najnowszym dostępnym zaawansowanym standardem bezpieczeństwa Wi-Fi, które wprowadza nową erę szyfrowania bezprzewodowego i gwarantuje obszerniejszą prywatność wszystkim urządzeniom w domu. Quick VPN udostępnia połączenia z Internetem na zewnątrz, tak jakbyś znajdował się w domu. Połączenia są bezpieczniejsze, a Ty możesz uzyskiwać dostęp do filmów i treści online jak w domu.
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
Pełna kontrola: Tworzenie harmonogramów, informacje o zalogowanych urządzeniach, uwierzytelnienie loginów, ponowne zdalne uruchamianie systemu. Strefa WiFi dla gości: Ustawianie danych logowania dla gości, którzy okazyjnie będą korzystać z sieci oraz blokada nieznanych sprzętów. Kontrola rodzicielska: Zarządzanie dostępem do Internetu na podstawie profili kontroli rodzicielskiej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.