Menu

Routery i modemy ADSL Cisco

Musisz kupić router czy modem ADSL? To dobre miejsce! Ilość ofert w tej kategorii pozwala wybrać najlepszy sprzęt. Sprawdź wszystkie parametry, a także ceny i modele, które mogą Cię interesować. W tym obszarze przejrzysz 3731 produktów w 46 sklepach. W tym dziale znajdziesz 128 producentów. Marki takie jak TP-LINK, CISCO, należą do często wybieranych przez zainteresowanych tą kategorią. Zainteresowani tą kategorią często kupowali z ofert trzech sklepów, były to Morele.net sp. z o.o., MOBI-SHOP i Media Expert. Ta kategoria bogata jest również w oceny umieszczone przez internautów. W przypadku marki często kupowanymi są produkty TP-Link TL-WR841N, TP-Link TL-MR6400 oraz TP-Link Archer C6.

WS-X6516A-GBIC Gigabitowy moduł przeznaczony do przełączników serii 6500 - 16 portów GBIC
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
146,37

WS-X6516A-GBIC Gigabitowy moduł przeznaczony do przełączników serii 6500 - 16 portów GBIC

WS-C2960-8TC-L Switch Cisco Catalyst 2960 8 10/100 + 1 T/SFP LAN Base Image
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
424,35

WS-C2960-8TC-L Switch Cisco Catalyst 2960 8 10/100 + 1 T/SFP LAN Base Image

Router Cisco RV340-K9-G5 (3G/4G USB, xDSL)
MOBI-SHOP
  • Producent Cisco 
  • Technologia GSM 
2522

Router Cisco RV340-K9-G5 (3G/4G USB, xDSL)

C891F-K9 Router Cisco 891F Ethernet Router with V.92 & ISDN backup
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
705,84

C891F-K9 Router Cisco 891F Ethernet Router with V.92 & ISDN backup

IR809G-LTE-GA-K9 Router Cisco 809 Industrial ISR, 4G/LTE multimode Global
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
  • Technologia GSM 
6148,77

IR809G-LTE-GA-K9 Router Cisco 809 Industrial ISR, 4G/LTE multimode Global

HWIC-ADSL-B/ST Moduł Cisco 2-port HWIC w/ 1-port ADSLoPOTS and 1-port ISDN BRI-S/T
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
  • Technologia ADSL 
1229,20

HWIC-ADSL-B/ST Moduł Cisco 2-port HWIC w/ 1-port ADSLoPOTS and 1-port ISDN BRI-S/T

C819HG-4G-G-K9 Cisco 819 Hardened 4G LTE for Global, 800/900/1800/2100/2600 MHz
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
  • Technologia GSM 
4918,77

C819HG-4G-G-K9 Cisco 819 Hardened 4G LTE for Global, 800/900/1800/2100/2600 MHz

C819G-4G-G-K9 Router Cisco C819 M2M 4G LTE for Global, 800/900/1800/2100/2600 MHz,HSPA+, DUAL SIM
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
  • Technologia GSM 
4949,34

C819G-4G-G-K9 Router Cisco C819 M2M 4G LTE for Global, 800/900/1800/2100/2600 MHz,HSPA+, DUAL SIM

HWIC-1ADSL 1-port ADSLoPOTS HWIC
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
  • Technologia ADSL 
97,60

HWIC-1ADSL 1-port ADSLoPOTS HWIC

WS-X6K-SUP2-2GE Supervisor Cisco wersja 2 z PFC2 do switcha Catalyst 6500
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
244,77

WS-X6K-SUP2-2GE Supervisor Cisco wersja 2 z PFC2 do switcha Catalyst 6500

ASR1000-ESP5 Procesor Sterujący Cisco ASR1K Embedded,5G, 1002
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
1439,10

ASR1000-ESP5 Procesor Sterujący Cisco ASR1K Embedded,5G, 1002

ASR1000-RP2 Route Processor Cisco ASR1000
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
10947

ASR1000-RP2 Route Processor Cisco ASR1000

WS-C6K-6SLOT-FAN Moduł wentylatorów do Catalyst 6506
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
306,27

WS-C6K-6SLOT-FAN Moduł wentylatorów do Catalyst 6506

ISR4331/K9 Router Cisco ISR 4331 (3GE,2NIM,1SM,4G FLASH,4G DRAM,IPB) 100Mbps->300Mbps
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
3196,77

ISR4331/K9 Router Cisco ISR 4331 (3GE,2NIM,1SM,4G FLASH,4G DRAM,IPB) 100Mbps->300Mbps

C897VAW-E-K9 Router Cisco 897VA Gigabit Ethernet security router with SFP and VDSL/ADSL2+ Annex A with Wireless, PoE
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
2827,59

C897VAW-E-K9 Router Cisco 897VA Gigabit Ethernet security router with SFP and VDSL/ADSL2+ Annex A with Wireless, PoE

HWIC-1FE Cisco 1-PORT 10/100 ROUTED PORT HWIC
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
451,23

HWIC-1FE Cisco 1-PORT 10/100 ROUTED PORT HWIC

ISR4431-SEC/K9 Router Cisco ISR 4431 4xGE (COMBO RJ45/SFP), 3x NIM, 8G FLASH, 4G DRAM, SEC, 500 Mbps->1Gbps
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
20295

ISR4431-SEC/K9 Router Cisco ISR 4431 4xGE (COMBO RJ45/SFP), 3x NIM, 8G FLASH, 4G DRAM, SEC, 500 Mbps->1Gbps

MEM2600XM-128D
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
848,70

MEM2600XM-128D

MEM3600-16D
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
261,31

MEM3600-16D

ASR1002 Router Cisco ASR1002 Chassis, 4 built-in GE, Dual P/S, 4GB DRAM
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
7257

ASR1002 Router Cisco ASR1002 Chassis, 4 built-in GE, Dual P/S, 4GB DRAM

WS-X4548-RJ45V
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
2435,40

WS-X4548-RJ45V

CISCO3945-V/K9 Router Cisco 3xGE (1x1G RJ45) (2x1G RJ45/SFP combo), 4x EHWIC, 4x SM, 4x DSP, 1x ISM, PVDM3-64, 256MB FLASH, 1GB DRAM, UC, 500Mbps
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
3934,77

CISCO3945-V/K9 Router Cisco 3xGE (1x1G RJ45) (2x1G RJ45/SFP combo), 4x EHWIC, 4x SM, 4x DSP, 1x ISM, PVDM3-64, 256MB FLASH, 1GB DRAM, UC, 500Mbps

RSP720-3C-10GE Cisco 7600 Route Switch Processor 720Gbps fabric, PFC3CXL, X2 10G
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
8916,27

RSP720-3C-10GE Cisco 7600 Route Switch Processor 720Gbps fabric, PFC3CXL, X2 10G

C897VA-K9
  • Producent Cisco 
od 847,29 2 oferty

C897VA-K9

ASR1001X-20G-K9 Router Cisco ASR1001-X Chassis, 6 built-in GE, Dual P/S, 8GB DRAM, 20GB
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
73677

ASR1001X-20G-K9 Router Cisco ASR1001-X Chassis, 6 built-in GE, Dual P/S, 8GB DRAM, 20GB

CISCO2951-HSEC+/K9 Router Cisco 2951 HSEC z akceleratorem sprzętowym VPN ISM-VPN-29 w zestawie
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
6363,84

CISCO2951-HSEC+/K9 Router Cisco 2951 HSEC z akceleratorem sprzętowym VPN ISM-VPN-29 w zestawie

CISCO1941-HSEC+/K9 Router Cisco 1941 HSEC Bundle with VPN ISM module
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
6363,84

CISCO1941-HSEC+/K9 Router Cisco 1941 HSEC Bundle with VPN ISM module

CISCO887VA-SEC-K9 Router Cisco 887VA - 10/100 Mbps, 802.11 b/g/n
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
140,04

CISCO887VA-SEC-K9 Router Cisco 887VA - 10/100 Mbps, 802.11 b/g/n

WS-X6708-10G-3CXL Karta Cisco 8 portowa 10 Gigabit Ethernet module with DFC3CXL (req. X2)
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
2089,77

WS-X6708-10G-3CXL Karta Cisco 8 portowa 10 Gigabit Ethernet module with DFC3CXL (req. X2)

WS-X6708-10G-3C Karta Cisco 8 portowa 10 Gigabit Ethernet module with DFC3C (req. X2)
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
1105,77

WS-X6708-10G-3C Karta Cisco 8 portowa 10 Gigabit Ethernet module with DFC3C (req. X2)

WS-X6408A-GBIC Catalyst 6000 8-port GE, Enhanced QoS (Req. GBICs)
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
207,87

WS-X6408A-GBIC Catalyst 6000 8-port GE, Enhanced QoS (Req. GBICs)

CISCO867VAE-K9 Cisco 867VAE VDSL2/ADSL2+ Annex A Secure Router
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
353,63

CISCO867VAE-K9 Cisco 867VAE VDSL2/ADSL2+ Annex A Secure Router

PVDM2-32 32-Channel Packet Voice/Fax DSP Module
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
182,47

PVDM2-32 32-Channel Packet Voice/Fax DSP Module

PVDM2-16 16-Channel Packet Voice/Fax DSP Module
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
97,60

PVDM2-16 16-Channel Packet Voice/Fax DSP Module

PA-A3-8E1IMA Cisco 8-port ATM Inverse Mux E1 (120 Ohm) Port Adapter
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
4242,09

PA-A3-8E1IMA Cisco 8-port ATM Inverse Mux E1 (120 Ohm) Port Adapter

NM-1CE1T1-PRI Cisco 1-Port Channelized E1/T1/ISDN-PRI Network Module
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
140,04

NM-1CE1T1-PRI Cisco 1-Port Channelized E1/T1/ISDN-PRI Network Module

NM-CIDS-K9 Moduł Cisco Intrusion Detection System Network Module
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
318,26

NM-CIDS-K9 Moduł Cisco Intrusion Detection System Network Module

HWIC-D-9ESW Cisco 9 portowa karta switchowa 10/100 LAN
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
352,21

HWIC-D-9ESW Cisco 9 portowa karta switchowa 10/100 LAN

CISCO3845-SRST/K9 Router Cisco 3845 Voice Bundle w/ PVDM2-64,FL-SRST-240,SP Serv,64F/256D
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
1695,99

CISCO3845-SRST/K9 Router Cisco 3845 Voice Bundle w/ PVDM2-64,FL-SRST-240,SP Serv,64F/256D

CISCO1841-SEC/K9 Router Cisco 1841 Security Bundle,Adv.Security,64FL/128DR
COMEL-IT
  • Producent Cisco 
422,94

CISCO1841-SEC/K9 Router Cisco 1841 Security Bundle,Adv.Security,64FL/128DR

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.