Menu

Router ASUS 4G-AC68U

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Technologia GSM 

Opis

Router ASUS 4G-AC68U Wi-Fi AC1900 AC1900 dwuzakresowy modem i router LTE Wi-Fi z kontrolą rodzicielską i siecią dla gości. Wysokie prędkości połączenia Wi-Fi — dwuzakresowy sygnał Wi-Fi zezwala na płynne strumieniowanie z prędkością choćby do 600 Mbps przy 2,4 GHz, a także do 1300 Mbps przy 5 GHz.

Najwyższa możliwa prędkość 4G — technika 4G LTE Category 6 pozwala Ci radować się 7x wyższymi szybkościami przenośna przepustowość w 3G. Superszybkie połączenie Wi-Fi ASUS 4G-AC68U proponuje najnowsze pasmo mobilne w technologii LTE Category 6, które łączy w sobie dwa pasma komórkowe, gwarantując Ci szybkości pobierania rzędu nawet 300 Mbps — czyli 2x wyższe niżeli LTE Category 4 i 7x wyższe niż 3G (HSPA+) — dzięki temu możesz udostępniać choćby największe pliki i łatwo strumieniować filmy w rozdzielczości 4K UHD.

Dzięki superszybkiemu Wi-Fi 802.11ac 1900 Mbps możesz radować się połączeniem bezprzewodowym o choćby trzy razy wyższej szybkości niż przy połączeniu 802.11n! niezrównany zasięg Wi-Fi ASUS AiRadar inteligentnie wzmacnia połączenie bezprzewodowe za pomocą technologii kształtowania wiązki, wzmacniacza o wysokiej mocy i wytwornego dostrajania od producenta ASUS.

Wszystko to razem zagwarantuje pokaźniejszy zasięg, dynamiczny wzrost szybkości transferu lepszą stabilność połączenia. Jeszcze lepsza ochrona przed atakami System uniemożliwiania Włamaniom (IPS), który jest zintegrowany w Twoim routerze ASUS 4G-AC68U w ramach funkcji AiProtection, gwarantuje wielopunktową ochronę dla każdego urządzenia podłączonego do Twojej sieci i blokuje wszystkie najczęściej spotykane ataki przeprowadzane za pośrednictwem Internetu.

Usługa AiProtection jest regularnie automatycznie aktualizowana w określonych odstępach czasowych, co zapewnia Ci zawsze aktualną wersję i pełną ochronę Twojego systemu. Odłączane anteny 4G LTE z możliwością podmiany Zewnętrzne anteny dla pasma mobilnego proponują lepsze osiągi niżeli anteny wewnętrzne.

we wnętrzu budynków najlepszy zasięg połączenia 4G LTE jest dostępny z zasady blisko okna, lecz jeśli nie możesz w takim miejscu ustawić routera, to dzięki odłączanej konstrukcji anten masz możliwość wygodnego podłączenia przedłużacza do ich typowego gniazda SMA.

4G LTE, a także podwójny WAN Gigabit Ethernet gwarantują połączenia bez żadnych zakłóceń Oprócz swoich możliwości 4G LTE, router 4G-AC68U dedykowane gniazdo WAN Gigabit Ethernet, które możesz zastosować jako zapasowe kablowe połączenie z Internetem, aktywowane w przypadku awarii połączenia 4G LTE (failover) i automatycznie dezaktywowane po usunięciu awarii (failback).

Takie rozwiązanie zapewnia Ci idealną sprężystość w użyciach biznesowych albo domowych — nie musisz już się więc obawiać awarii połączenia z Internetem. Plug-n-Surf w 3 krokach W trzech prostych krokach możesz komfortowo związać się z 4G-AC68U: 1.

Włóż swoją kartę micro-SIM 4G LTE (nie jest zawarta w zestawie) i włącz router 4G-AC68U. Automatycznie zostanie nawiązane połączenie z odpowied...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.