Menu

Router ASUS Blue Cave AC2600

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Dwuzakresowy router Wi-Fi AC2600 do inteligentnego domu, z zestawem zabezpieczeń sieciowych AiProtection, innowacyjną kontrola rodzicielską, współpracuje z usługami Amazon Alexa oraz IFTTT. Router ASUS Blue Cave został wytworzony dla wysokiej produktywności i zaprojektowany w naprawdę wykwintnym stylu.

Łącząc w sobie moc najnowszych technice Intel WiFi i rozwiązań inżynieryjnych marki ASUS, router Blue Cave pozwala na Ci superpłynne strumieniowanie i pozbawioną opóźnień rozgrywkę w dowolnym miejscu w domu.

ponadto innowacyjny pakiet funkcji bezpieczeństwa ASUS AiProtection wraz z kontrolą rodzicielską Family Overview gwarantują, że możesz w pełni się zrelaksować z poczuciem zapewnienia bezpieczeństwa każdemu, kto korzysta z Twojej sieci.

zarówno unikatowy fason, jak i wysoka sprawność rutera Blue Cave są wynikiem naszych zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych w dziedzinie połączeń Wi-Fi. Zastosowanie anten wewnętrznych konsoliduje się z koniecznością kompromisu: pozwalają one uzyskać lepszy wygląd zewnętrzny, ale mogą również być podatne na zakłócenia i powodować spadek efektywności.

W pełni zoptymalizowane cztery anteny zintegrowane w routerze Blue Cave nie tylko dorównują osiągom niektórych anten zewnętrznych, ale przewyższają ich sprawność o choćby 28%. Rozmieszczenie i orientacja anten względem samych siebie oraz względem obwodów wewnętrznych zostały rozmyślnie ustalone w wyniku przeprowadzonych eksperymentów.

Celem było zapewnienie najkorzystniejszej realnej jakości sygnału we wszelkich kierunkach, a najkorzystniejszy zasięg uzyskano przy wykorzystaniu trzech pionowych anten i jednej poziomej. Ultrasmukła płytka drukowana oraz radiator własnego projektu z powłoką z grafenu zostały opracowane specjalnie w celu jak najkorzystniejszego wykorzystania wewnętrznej przestrzeni.

Dwa radiatory zaprojektowane poprzez producenta ASUS są umieszczone na głównej płytce drukowanej i maksymalizują chłodzoną przestrzeń przy pełnym wykorzystaniu korzyści płynących z większej ilości miejsca we wnętrzu obudowy.

Te zaawansowane radiatory wykorzystują powłokę z grafenu dla zapewnienia maksymalnych właściwości wydalania ciepła, które są wyraźnie wyższe niżeli możliwości materiałów stosowanych w typowych radiatorach.

Aby nadać routerowi Blue Cave kompaktowego i dyskretnego stylu użyto specjalnie zaprojektowanej płytki drukowanej, która jest o połowę mniejsza od normalnej płytki drukowanej wykorzystywanej w routerach 4x4 i jest podzielona na dwie zachodzące na siebie części.

zaimplementowano przy tym specjalne technologie inżynierii elektronicznej w celu uniknięcia problemów z utratą sygnału, które niejednokrotnie towarzyszą takim konstrukcjom. Każdy członek Twojej rodziny, nieważne czy stary, czy młody, jest w każdym momencie połączenia z siecią narażony na rozmaite zagrożenia internetowe.

W nieprzeciętnie zamaskowanych atakach hakerzy mogą dokonać kradzieży Twoich prywatnych informacji, a Twoje dzieci zaw...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.